Babiš zveřejnil fotky ze svatby: Luxus, ohňostroj i Michal David

1. 8. 2017
O víkendu se konala pravděpodobně nejsledovanější událost tohoto léta, svatba oblíbeného i nenáviděného politika Andreje Babiše a jeho dlouholeté partnerky Moniky. Obřadu na Čapím hnízdě přihlíželo kolem 200 hostů. Sám bývalý ministr financí se nyní na sociálních sítích pochlubil fotkami ze slavnostního dne.

Režii celé svatby i svatební hostiny si vzala na starosti nevěsta, která si najala na pomoc profesionální tým. Stejně jako její šaty se dekoracenesly v její oblíbené bílé barvě. Svatební šaty si Monika objednala od zahraniční návrhářky, o make-up se jí postarala vizážistka Ivana Tokárska, která pracuje se známými osobnostmi, účes vytvořil dvorní kadeřník Leoše Mareše Martin Marty Tyl. Prsten nevěsty je zdoben brilianty, Babiš zvolil hladký kroužek.

O hudební kulisu se staralo smyčcové noneto, během slavnostní hostiny hrály harfistky a k večerní zábavě přispěl svojí tvorbou Michal David. Svatebčané si také mohli nechat zhotovit portrét od přítomného malíře. Novomanželé nezapomněli ani na staročeské tradice. Svatbu pak za tmy završil velký ohňostroj.

Novomanželé si nepřáli, aby hosté zveřejňovali fotografie z jejich velkého dne na sociálních sítích. Bývalý ministr financí ale nyní sám umístil na svůj facebookový profil téměř 140 fotografií od profesionálního fotografa. Jelikož se ale spekuluje, že celá svatba je součástí Babišovy předvolební kampaně, protože si Moniku bral po dlouhých dvaceti letech tři měsíce před volbami, mohl by tento krok s tím souviset.

Jak vypadala svatba Anreje a Moniky Babišových, se nyní můžete podívat v naší galerii.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Střelci, nepodléhejte svým emocím a náladám. Pokud se chcete zviditelnit, tak rozumným způsobem. Jen tak si to u šéfa následně nerozházíte. Více času věnujte po práci dětem, jsou bez…

Nejčtenější články

Doporučujeme