BABYFEST 2007

16. 10. 2007
BABYFEST 2007
Festival rockových kapel, ve kterých hrají dívky a ženy, letos přivítá návštěvníky již pátým rokem. Uskuteční se ve čtvrtek 18. října a v pražském klubu Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 4). Začátek akce je v 19:00 hodin. Vystoupí kapely MARGOT (SK), FOUR ROSES, MATAHARI (special guest), STILLKNOX, RESKATA a BUNDY TAD.

Návštěvníci akce mohou stejně jako předcházející čtyři roky vidět kapely, kde ženy hrají na nástroj, jako je elektrická kytara, baskytara či akustická bicí souprava. BABYFEST 2007 je zároveň určen pro všechny, kdo hrajícím ženám fandí – a samozřejmě také pro spoustu zvědavců, jejichž účast na festivalu se předpokládá.

Nápad uspořádat tento festival zvaný příznačně BABYFEST (čti česky „babyfest“), vznikl v roce 2003, kdy se konal první ročník festivalu. Pro velký zájem pro akce pokračuje i letos. Festival má vlastní internetové stránky na adrese http://www.babyfest.net, kde je k dispozici mimo jiné rozsáhlá fotogalerie z předchozích ročníků. Stránky slouží také jako zdroj informací o dalších kapelách, které sice nejsou přímým účastníkem festivalu, avšak mají ve svých řadách hudebnice. Zároveň se na stránkách nachází informativní část o kapelách, které již neexistují, a zájemci se zde o nich mohou dočíst dostupné informace.

Pojďte společně navštívit v pořadí již pátý ročník Babyfestu, druhý v prostorách Retro Music Hall, ve stejném termínu jako loni...Originální ženská akce BABYFEST 2007 letos opět v Retro Music Hall!!!!

Internetové stránky Babyfestu 2006: www.babyfest.net Internetové stránky klubu Retro Music Hall: www.retropraha.cz

zdroj: Retro Music Hall

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Za tímto týdnem se budete rádi ohlížet, protože se vám opravdu dařilo. A to nadřízený ještě neví, že máte v hlavě plno plánů, které chcete uskutečnit. To si však nechte na pondělí. Nic se…

Nejčtenější články

Doporučujeme