Bahenní maska je zázračný lék pro pleť: Jak a kdy ji použít?

21. 2. 2020
Bahenní maska je zázračný lék pro pleť: Jak a kdy ji použít?
Mít co nejkrásnější pleť je snem každé ženy. Existuje spousta návodů a triků, jak toho docílit, a každému vyhovuje něco jiného, i podle typu pleti. Bahenní masky však prospívají všem. V čem jsou tak blahodárné?

Čistí pokožku

Bahenní masky mají skvělé absorpční a čistící vlastnosti. Necháte-li je uschnout na tváři, nasají veškerou mastnotu, nečistoty a škodlivé látky, které se nahromadily v pórech. Při jejich pravidelném používání navíc docílíte toho, že se vám bude pleť mastit čím dál méně a také nečistoty nebudou mít takovou tendenci na pokožce ulpívat. "Bahenní maska opravdu skvěle čistí póry a pleť je pak matná. Používám ji pouze na T-zónu, a maska předčila mé očekávání. Po dlouhodobém pravidelném užívání (jednou až dvakrát týdně) mám pocit, že se póry zanáší mnohem méně a černé tečky téměř zmizely, svěřuje se pravidelná uživatelka bahenních masek v diskuzi na internetu.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V neděli si maličko přispíte, ale tím se nezbrzdíte. Táhne vás to do přírody a prahnete po venkovních činnostech. Vyhledáváte společnost lidí, od kterých se můžete něco přiučit a nabíráte…

Nejčtenější články

Doporučujeme