Balerínky jsou zpět! Vrací se jako ideální obuv pro babí léto. Tady jsou ty nejhezčí

4. 9. 2019
Co si obout v období mezi létem a podzimem, když je počasí nevyzpytatelné a člověk nikdy ráno neví, co se z toho vyklube? Do hry se opět vrací balerínky! Jaké se budou hodit pro tento podzim?

Semiš, jednobarevné i vzor hadí kůže

Možná jste to ani nezaznamenala, ale v posledních letech byly balerínky tak trochu v ústraní. Teď se ovšem vrací s velkou slávou, a tak by neměly chybět ani ve vašem botníku. Je to ideální obuv pro babí léto, a navíc se hodí k sukním i kalhotám a také do práce, do města i do společnosti.

A jaké balerínky si vybrat? S jednobarevnými nikdy neuděláte chybu, protože ladí téměř ke všemu. Zkuste ale zaexperimentovat s materiálem! Oblíbený je povrch v podobě krokodýlí nebo hadí kůže, nosí se semiš i jeho kombinace s lesklou kůží. Nebraňte se ani ozdobám v podobě mašlí, třásní či šňůrek na zavazování kolem kotníků. A největší parádu naděláte s motivem želvoviny, to bude totiž letos na podzim nejoblíbenější zvířecí vzor!

Kde a za kolik je koupit? Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Máte všechny předpoklady k úspěchu. Stačí si srovnat priority a nebát se jít do rizika. To však neznamená, že musíte vyzkoušet úplně všechno. Zdravý rozum musí převládnout nad…

Nejčtenější články

Doporučujeme