Baletní novinka AMERIKANA

9. 1. 2002
Baletní novinka AMERIKANA
Zkoušky na baletní novinku AMERIKANA II, jejíž premiéra se uskuteční 31.ledna 2002, probíhají od října loňského roku. Na baletních sálech Národního divadla se postupně vystřídali všichni zahraniční asistenti choreografie: Chaya Masazumi, Bronwen Curry, Victoria Simon.

Baletní novinka AMERIKANA II koncem ledna v ND

Zkoušky na baletní novinku AMERIKANA II, jejíž premiéra se uskuteční 31.ledna 2002, probíhají od října loňského roku. Na baletních sálech Národního divadla se postupně vystřídali všichni zahraniční asistenti choreografie: Chaya Masazumi, Bronwen Curry, Victoria Simon. Od 3. ledna 2002 se již zkoušení přeneslo z baletních sálů na scénu Národního divadla. V hlavních rolích Amerikany II se představí sólisté baletního souboru Národního divadla Zuzana Susová, Zuzana Pokorná, Keiko Sakamoto, Tereza Podařilová, Alexander Katsapov, Jurij Slipič, Jiří Pokorný a další.


Foto: Alexander Katsapov a Jiří Kodym (Sphinx � foto ze zkoušky O. Pernica)

Zdroj: ND

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ohromeni magickou silou úplňku si musíte uvědomit, že se vám otevírají exkluzivní pracovní možnosti. Jste mistry komunikace a dokážete si poradit s nejrůznějšími překážkami. Práce vám jde…

Nejčtenější články

Doporučujeme