Baletní novinka AMERIKANA

9. 1. 2002
Baletní novinka AMERIKANA
Zkoušky na baletní novinku AMERIKANA II, jejíž premiéra se uskuteční 31.ledna 2002, probíhají od října loňského roku. Na baletních sálech Národního divadla se postupně vystřídali všichni zahraniční asistenti choreografie: Chaya Masazumi, Bronwen Curry, Victoria Simon.

Baletní novinka AMERIKANA II koncem ledna v ND

Zkoušky na baletní novinku AMERIKANA II, jejíž premiéra se uskuteční 31.ledna 2002, probíhají od října loňského roku. Na baletních sálech Národního divadla se postupně vystřídali všichni zahraniční asistenti choreografie: Chaya Masazumi, Bronwen Curry, Victoria Simon. Od 3. ledna 2002 se již zkoušení přeneslo z baletních sálů na scénu Národního divadla. V hlavních rolích Amerikany II se představí sólisté baletního souboru Národního divadla Zuzana Susová, Zuzana Pokorná, Keiko Sakamoto, Tereza Podařilová, Alexander Katsapov, Jurij Slipič, Jiří Pokorný a další.


Foto: Alexander Katsapov a Jiří Kodym (Sphinx � foto ze zkoušky O. Pernica)

Zdroj: ND

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jupiter a Venuše naznačují že není nevhodný čas na zbytečné utrácení. Každopádně dvakrát měřte a teprve pak udělejte další krok. Vaše penízky se mohou rozkutálet takovým tempem, že se pak…

Nejčtenější články

Články odjinud