Bára Munzarová - Hvězda nového seriálu Obchoďák

Bára Munzarová - Hvězda nového seriálu Obchoďák

Do boje o diváky v podzimní čas vyrazí i seriály a jedním z nejzajímavějších se momentálně zdá být nový projekt známé scenáristky Lucie Konášové. V Obchoďáku se v jedné z hlavních rolí objeví i Bára Munzarová. Jak se jí ředitelka obchodního centra hraje?

Báro, čím vás tento projekt zaujal?

Dobrým scénářem, kvalitním hereckým obsazením a osobnostmi pánů režisérů Petra Slavíka a Petra Zahrádky. Vaše Vanda Plavcová je hlavní role.

Rozmýšlela jste její přijetí o to déle a s o to větší zodpovědností?

Podobnou zkušenost s dlouhotrvajcím projektem a hlavní rolí v něm už mám za sebou, takže jsem tušila, do čeho jdu a jaké sousto mě čeká. Teď je nutné jenom přesvědčit tělo a duši, aby tohle nasazení zvládly.

Vanda je vysoce postavená manažerka, jako ředitelka obchodního centra má pod sebou mnoho lidí. Dovedete si představit, jak by vám bylo na šéfovské pozici?

Nerada rozkazuji lidem. Jisté organizační schopnosti sice mám a cokoli zprodukovat mě velmi baví, jenže odpovědnost, která by mi v takové funkci ležela na bedrech, mě odrazuje.

Do jaké míry je vám známý svět vrcholných manažerů? Měla jste někdy možnost do něj nakouknout, načerpat inspiraci?

Takové ty vysoce postavené manažery top světových firem znám – asi jako většina populace – pouze z amerických velkofilmů. Myslím, že na vrcholné manažery českých vod mi bohatě stačí má herecká fantazie.

Točíte ve skutečném obchodním centru, navíc za jeho plného provozu. Tušíte, jaká úskalí na vás čekají v takovém prostředí?

Hned první den se mi třeba stalo, že jsem stála připravená na záběr, ve kterém jsem měla jako sebevědomá paní ředitelka projít koridorem kolem butiků, a těsně před režisérovým zvoláním „akce“ ke mně přistoupila malá postarší dáma s otázkou, kde je prodejna elektra. Prý vypadám, že mi to tady patří. Byla to pro mě krásná herecká lichotka. Sebevědomý pohled vrcholné manažerky tedy zafungoval…

Jaký máte vy osobně vztah k nakupování coby způsobu trávení volného času? Umíte si vyrazit po obchodech jen tak pro radost?

Trávit volný čas nakupováním v obchodních centrech? To by byl pro mě trest. Já potřebuji les, vodu a vzduch. Když je už opravdu nutné něco nakoupit či pořídit, absolvuji to tryskem.

O čem je seriál Obchoďák?

Seriál Obchoďák pro Primu family napsala scenáristka Lucie Konášová, autorka Nemocnice na kraji města – Nových osudů, Dobré čtvrti nebo pohádky Anděl Páně. Podle ní už je v televizích příliš zdravotnických, policejních nebo školních témat, proto vybrala téma jiné – obchodní dům. Obchodní dům je svět, který všichni dobře známe, recept, který funguje po celém světě – obchody, kina, restaurace, dětské koutky – všechno pod jednou střechou. A proto se zde může odvíjet spousta zajímavých lidských příběhů. Hlavními hrdinkami budou tři ženy: Simona, Dáša a Vanda, které rozehrají plejádů na sebe navazujících vtipných příběhů a vtáhnou tak do děje každého diváka.

Zdroj: Sedmička

ČTĚTE TAKÉ:
Jana Adamcová: Jsem v dobré kondici díky dětem

ČTĚTE TAKÉ:
Velký průvodce výběrem brýlí

Doporučujeme

Články odjinud