Barbara Nesvadbová vyráží na turné s Pohádkářem

12. 9. 2008
Barbara Nesvadbová vyráží na turné s Pohádkářem
Nejprodávanější česká spisovatelka současnosti Barbara Nesvadbová vyráží na turné se svým novým románem Pohádkář. Sérii autorských čtení a autogramiád odstartovala v Opavě, kam se vypravila vlakem Českých drah.

A právě v kupé Pendolina se možná zrodí další pokračování veleúspěšného Pohádkáře, který se ihned po svém vydání stal číslem jedna v oficiálním žebříčku bestsellerů a z první příčky jej deset týdnů nesesadili ani takoví autoři jako jsou Dan Brown nebo Dick Francis.

„Jsem člověk, který rád stojí oběma nohama na zemi, létání je pro mě noční můra. Bojím se turbulencí a nebaví mě čekat na letišti. Autem jsem to přes celou republiku riskovat nechtěla, dálnice je věčně zablokovaná a já si nemohu dovolit zklamat své čtenáře a přijet s několikahodinovým zpožděním. Vlak byl proto jasnou volbou, mám s ním velmi dobré zkušenosti, na módní přehlídky do Milána a Paříže jezdím jedině vlakem. Je to rychlé, pohodlné, navíc si během jízdy můžu vyřídit spoustu pracovních záležitostí, přemýšlet nad novými osudy Karly, odpočinout si nebo si vychutnat kávu, aniž by mě to nějak zdrželo,“ říká Bára, kterou na cestách doprovází její manažer Lumír Mati.

V rámci turné Září s Barbarou Nesvadbovou v prodejnách Knihcentrum.cz navštíví spisovatelka 6. září Opavu, 13. září Liberec, 20. září Brno a 26. září Prahu.

Opava, OC SILESIA, Těšínská 44 sobota 6. září v 15:00 hodin Liberec, NC GÉČKO, Sousedská 599 sobota 13. září v 15:00 hodin Brno, OC OLYMPIA, U Dálnice 777 sobota 20. září v 15:00 hodin Praha, OC EUROPARK, Nákupní 389/3 pátek 26. září v 15:00 hodin

zdroj: 2media.cz, s.r.o.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na jedné straně budete dnes plní vitality a budete mít elán rozvíjet své plány. Na druhé straně však marsovská energie způsobuje, že máte sklon k přehánění. Inklinujete k netrpělivosti a…

Nejčtenější články

Články odjinud