Barbra Streisand slaví 80: Zažila smrt otce a bití, ale i pravou lásku trvající dodnes

24. 4. 2022
Zpěvačka, herečka, skladatelka, režisérka, producentka a podnikatelka. Tohle všechno jsou profese jedné z nejtalentovanějších hollywoodských ikon Barbry Streisand, která dnes, 24. dubna 2022, slaví své osmdesátiny. Proč se rozhodla zpívat? A kteří slavní muži prošli jejím životem, než potkala toho pravého?

Dům (i život) bez lásky

Narodila se 24. dubna 1942 v New Yorku jako Barbara Joan Streisand Dianě a Emmanuelu Streisandovým. Její dětství ale zrovna moc idylické nebylo. Když jí byl rok, rodinu postihla tragédie. Pětatřicetiletý otec zemřel během epileptického záchvatu, a tak na malou Barbaru (druhé „a“ ve svém jméně si nechala odstranit v době, kdy začala profesionálně vystupovat) a staršího bratra Sheldona zůstala matka sama.

Jak ve svých pamětech budoucí star přiznala, den, kdy se její tatínek nevrátil domů, navždy změnil její dětství i celý život. Barbřina matka neměla na výběr a přestěhovala se s dětmi ke svým rodičům. Jenže ani tam rodina nenašla ztracené štěstí. Podle zpěvaččina bratra u prarodičů doslova trpěli. „Byli to slušní a pracovití lidé, ale v tom domě nebyla žádná láska. Vzpomínám si na obrovský stůl v jídelně, pod kterým jsme se denně krčili, abychom nebyli bití,“ nechal se slyšet Sheldon.

Které slavné padesátnice vypadají skvěle v plavkách? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Konec květnového období se ponese v duchu nervozity a žárlivých scén. Pokud se nevymaníte z područí prapodivných myšlenkových pochodů, tak si pohoršíte. Dokonce se s vámi rozejít čerstvá…