Bardotová přiznává: Byla jsem sexy symbolem. A doslova jsem tím trpěla

23. 9. 2012
Bardotová přiznává: Byla jsem sexy symbolem. A doslova jsem tím trpěla
Sexy symbolem padesátých a šedesátých let minulého století byla francouzská herečka Brigitte Bardotová (77). V této roli se přitom "Bardotka" cítila mizerně - dokonce se jí bála!

"Napůl lolitka, napůl vamp, směs krásky se zázračnými ňadry, zralé ženy a naivní nevinnosti… Miliony mužů snily alespoň o jedné jediné noci s Brigittou Bardotovou," píše server gea.de.

Pár dní před svými sedmdesátými osmými narozeninami (28. září) překvapila Bardotová svět svým veřejným přiznáním - v době své nejzářivější kariéry se doslova zmítala mezi nebetyčnou slávou a vlastními pochybnostmi.

"Snažila jsem se vypadat, jak nejlépe to šlo. A přesto jsem se cítila strašně," otevřela Bardotová své srdce magazínu pro pány Vogue Hommes International. Měla prý obrovský strach z toho, že nedokáže naplnit očekávání, která do ní byla vkládána. A dělalo jí velké problémy odejít z domova do velkého filmového světa. Těchto pocitů se zbavila až v stáří…

Interview, které poskytla zmíněnému magazínu, vyvolalo malou senzaci. Už léta totiž někdejší diva stříbrného plátna takřka neposkytuje médiím rozhovory.

Dovoluje pouze pracovníkům své nadace na ochranu zvířat, aby ji občas citovali.

Tak se také se do médií dostala například její nelítostná kritika španělského krále Juana Carlose, který se nechal v Africe vyfotografovat při lovu slonů.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě řečeno není váš aktuální život procházka růžovým sadem. Negativní myšlenky si vyžeňte z hlavy a problémy raději začněte řešit. Jen s dobrým úsudkem máte šanci na úspěch. Když to…

Nejčtenější články

Doporučujeme