Barety a bucket klobouky jsou zase v módě. Vybrali jsme 40 těch nejvíc šik

14. 11. 2019
Říká se, že nejvíce tepla z těla odchází přes hlavu, proto je potřeba obzvlášť v zimních měsících dbát na to, aby byla v teple. Pokrývek hlavy je na trhu nepřeberné množství, teď se do hry zase vracejí klasické barety a bucket klobouky.

Zvířecí motivy vládnou i baretům

Hitem letošního podzimu i zimy jsou klasické barety. Můžete vsadit na klasické jednobarevné, které se vyrábějí v celé škále pestrých i tlumených barev, nebo trochu zaexperimentovat. Barety totiž seženete i s potiskem zvířecích motivů, jež jsou v poslední době velmi oblíbené. K dostání jsou také barety s nejrůznějšími aplikacemi, jako jsou perly, spony nebo štras.

Jestli máte z předchozích sezón klasický klobouk, neukládejte ho na dno skříně, letos s ním ještě naděláte parádu. Nasaďte si klasický černý nebo zkuste vínový či zelený odstín či tolik oblíbenou barvu velbloudí srsti.

Rybářský klobouček

Jestli chcete upoutat pozornost, zaměřte se na letošní výkřik módy. Jedná se o takzvaný bucket hat, známý také jako „rybářský klobouček“. Nemusí být nutně maskáčový, naopak. Nosí se manšestrové, plstěné i chlupaté či plyšové. Troufnete si na ně?

Inspiraci hledejte v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je k vám vlídný a podporuje myšlenkové pochody. Díky tomu prahnete po seberozvoji a jdete si za svým cílem. Máte však neblahý pocit, že vám někdo hází klacky pod nohy. Situaci…

Nejčtenější články

Doporučujeme