Barevné líčení: Odvažte se a rozjasněte svůj obličej výraznými barvami

10. 8. 2018
Léto je období plné barev, a to nejen v přírodě, ale i v jídle nebo třeba i v oblečení. Lidé jsou otevřenější k experimentování, tak proč to nezkusit třeba při líčení? Barevné linky i řasenky jsou hitem léta, tak je pusťte do svého života a dodejte svému obličeji trochu barev!

Barevné linky

Černé linky sice zůstávají nestárnoucí klasikou, ale proč během léta do svého světa nepustit trochu barev? Barevné linky jsou oblíbeným trendem a sluší každé ženě, jen si stačí najít svůj správný odstín. Velmi oblíbené jsou letos kobaltově modré linky, ale také červené, žluté nebo oranžové. Pokud nechcete příliš poutat pozornost, můžete zvolit zlatavé nebo růžové. Nebraňte se ani metalickým či třpytivým variantám!

Buďte také kreativní, co se tvaru linky týče. Krom klasické linky nad horními řasami můžete vyzkoušet i linku uprostřed horního víčka, v koutku oka nebo jen na dolním víčku. Experimentovat můžete také s tečkami pod obočím, fantazii se meze nekladou. Výhodou barevných linek je, že vám k nim stačí jen jednoduchý nude make-up, lesk na rty a můžete vyrazit.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pátek je dnem, který je předurčen k velkým úspěchům, a proto nenechejte nic náhodě a předveďte se! Vše půjde jako po másle. Teď máte opravdu vysoké sebevědomí, a to nejen v profesním…

Nejčtenější články

Doporučujeme