Baronu Prášilovi chtěli odtáhnout auto

19. 2. 2010
Baronu Prášilovi chtěli odtáhnout auto
Přípravy na premiéru (25. 2.) muzikálu Baron Prášil finišují, a tak jeho protagonisté tráví v Divadle Hybernia dlouhé hodiny. Stejně je na tom představitel hlavní role Marián Vojtko (36), který musel navíc vyřešit jeden významný problém.

Klepněte pro větší obrázek

Byl zastižen ve chvíli, kdy se mu podařilo "ukecat" odtahovou službu, aby mu jeho pracovníci neodtáhli nesprávně zaparkované auto.

"Ráno jsem v tom každodenním fofru malinko zaspal a pádil do divadla. Nějak jsem si nevšiml zákazové značky, píchl auto k chodníku a prchal do maskérny," vysvětlil Vojtko.

Krátce poté, co se převlékl do kostýmu a nechal se nalíčit, přiběhli
kolegové s tím, že mu policie vypisuje pokutu a jeho vůz nakládají k odtahu.

Klepněte pro větší obrázek

"Nikdy bych netušil, jakou rychlost dokážu vyvinout. Ve vteřině jsem byl na místě a před představiteli zákona a odtahovkou se kál," popisoval zpěvák už s úsměvem. Nakonec se mu podařilo muže zákona přemluvit. Jak dodal, asi i proto, že přiběhl v kostýmu Barona Prášila a sháněl se po autě a ne kočáru taženém koňmi. Ten by se k jeho oblečení hodil více.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je až do konce týdne v úžasném sextilu s Marsem a vytváří ideální půdu pro dosažení velkých věcí. Nejzajímavější skutečnosti se odehrají v profesní sféře, která hraje poslední dny…

Nejčtenější články

Doporučujeme