Bartošová už zase hubne, sekt vyměnila za minerálku

26. 11. 2010
Bartošová už zase hubne, sekt vyměnila za minerálku
Iveta Bartošová (43) opět mizí před očima. Ještě nedávno docela kulatá dáma se pozvolna vrací do podoby éterické bytosti. Špíčky jsou sice na jejím těle ještě pořád vidět, ale pomalu mizí.

Na party Public TV ke stému dílu požadu Public Limusína se po ní se zalíbením otočila většina mužů a s trochou závisti i žen.

"Cvičím odmalička a teď jsem se do toho obula pořádně. Mám turné, takže nemohu vystoupit před svými fanoušky coby dáma při těle," svěřila se Iveta se smíchem.

Jak přiznala, maká jako vrcholový sportovec. Nabírá fyzickou kondici, zpevňuje exteriér a samozřejmě i na váhu je prý stále příjemnější pohled. Už zdaleka není jejím nepřítelem.

"Je to sice dřina, ale kdo chce něčeho dosáhnout, nesmí si ulevovat. Řada lidí mi nevěřila, teď, doufám, změnili názor," řekla zpěvačka. A místo kdysi tradiční sklenky alkoholu si na budoucnost přiťukla minerálkou.

Viditelně jí i prospěl rozvod s Jiřím Pomejem. Bartošová teď rozdává úsměvy na všechny strany.

K její pohodě přispěl i nový přítel, stylista Jiří Šmídek (47). Ten je po jejím boku vidět stále častěji.

"O vztazích se nechci bavit. Jsem šťastná a spokojená a co bude dál, to se uvidí," dodala Iveta.ČTĚTE TAKÉ:
Chraňte své oblečení!STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Neposedný Mars vytváří svou opozicí napětí, takže ode dneška budete v pořádném stresu. Jste tak všestranní, že nakonec nevíte co dřív. Uvědomte si, že nelze stíhat všechno a být na…

Nejčtenější články

Články odjinud