Barva, kterou si vyberete, předpoví vaši budoucnost! Zjistěte, co vás čeká

9. 10. 2021
Barvy prozradí hodně o vaší povaze, osobnostních rysech, ale překvapivě i o vaší budoucnosti. Pokud nebudete dlouho přemýšlet a necháte vaše nevědomí, aby si spontánně vybralo barvu z úvodního obrázku, získáte hlubší vhled do své psychiky a přirozených instinktů. Podívejte se na úvodní obrázek na všechny barvy (pro zvětšení na něj klikněte) a řiďte se tím, co vám říká vaše intuice. Zaměřte se i na konkrétní odstín, tedy například nejen oranžová, ale líbí se vám sytě oranžová, nebo naopak světlá? Či něco mezi? Který odstín vás nejvíc přitahuje?

Vybrali jste si oranžovou?

Lidé, které přitahuje oranžová barva, si užívají okázalosti a oceňují pozornost. Jsou to vřelé osobnosti, které chtějí zůstat v rovnováze (oranžová je kombinace červené a žluté), ale zároveň hledají nové příležitosti. Oceňují svůj domov, ale baví je objevovat nové horizonty. Mají rádi zázemí, ale i vzrušení. Někdy mohou ale trpět nervozitou.

Klepněte pro větší obrázek

Oranžová 1: Oranžová je teplá barva, ale pozor, abyste se nespálili. Pokud existuje dobrodružství, o kterém jste přemýšleli, asi byste to měli zkusit, ale opatrně. Jste dobrodružné a svobodomyslné povahy, ale máte rozum. Vaše budoucnost vypadá růžově, pokud se nepokusíte letět až moc blízko slunce.

Oranžová 2: Tmavě oranžová může symbolizovat nedůvěru a podvod. Možná je ve vašem životě někdo, kdo přináší spoustu zábavy a radosti (což se vám líbí), ale taky je v něm něco, čemu nevěříte. Buďte opatrní, aby vás nenavedl na nebezpečnou cestu. Můžete se bavit, ale tak, abyste nezašli moc daleko.

Oranžová 3: Existuje něco ve vašem zdraví, co vás trápí. Oranžová symbolizuje vitalitu a wellness. Radosti z vašeho života začaly mizet, protože se trápíte. Nevzdávejte se zábavy a dobrodružství, ale dokud vaše zdravotní starosti nezmizí, buďte raději v klidu a starejte se hlavně o sebe.

Oranžová 4: Opravdu milujete zábavu a vzrušení, ale v poslední době toho bylo až moc. Toužíte po klidu, tak si ho dopřejte. Pokud budete pokračovat v hledání klidnější cesty, zbavíte se stresu a starostí, kterých se nějak moc nakupilo. Zaměřte se na sebe!

Máte strach ze stárnutí? Pak mrkněte na toto video. Dagmar Pecková vás nakopne svou energií:  

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Býci, první červencový den v zaměstnání bude pohodový a získáte si respekt šéfa. Hvězdy vás však varují, protože se můžete setkat již od příštího týdne s překážkami, které budete…