Barvené vlasy? Hýčkejte je

12. 2. 2007
Barvené vlasy? Hýčkejte je
Krásné vlasy plné života a nádherné barvy jsou dílem prvotřídního kadeřníka, rafinovaných barvících prostředků a především následné péči. Barvené vlasy přímo volají po jemné, avšak intenzivní kosmetice, která je zregeneruje, vyživí a zároveň ochrání vytoužený odstín.

Pohodlně a rychle Trendem poslední doby je pohodlnost. Většina z nás si chce usnadnit život, zjednodušit si věci tak, aby zbylo co nejvíce času pro sebe. I když barvené vlasy vyžadují, stejně jako váš kadeřník, více pozornosti, nemusíte trávit v koupelně více času než pár chvilek navíc. Nová posilující maska a pečující kúra pro barvené vlasy od Schaumy regenerují poškozené a narušené vlasy během několika vteřin. Posilující maska se snadnou aplikací Pro lesk barvy obsahuje recepturu chránící barvu a UV filtr. Stabilizuje barevné pigmenty v barvených vlasech a prodlužuje tak svěžest a lesk barvy. Zároveň vyhlazuje povrch vlasu a vlasy jsou pak znatelně pružnější a viditelně lesklejší. Masku stačí vmasírovat do mokrých vlasů po umytí. Již po pouhých dvou minutách jsou vlasy důkladně ošetřeny a zregenerovány. Mimořádně účinné pečující složky rychle pronikají do struktury vlasů a zpevňují vlasy zevnitř. Vlasy tak dostanou kompletní péči jako při intenzivní vlasové kúře za pouhé 2 minuty. Druhou novinkou z červené řady je Pečující kúra se snadnou aplikací pro lesk barvy. Ta zpevňuje barvené vlasy zevnitř a dodává jim novou sílu a lesk. Speciální pečující složení dokáže ochránit i vlasy, které jsou poškozeny UV zářením, před negativními vlivy vnějšího prostředí a zajišťuje tak dlouhotrvající zářivý lesk barvených vlasů.

Péče na míru Zcela inovativní a báječnou řadu pro barvené vlasy naleznete v linii System Professional od Welly. Poprvé máte možnost pořídit si sadu ochranné péče na barvené vlasy přesně pro svůj typ vlasů – jemné, středně silné a silné. Péče doslova šitá na míru! Řada SP Color Saver přináší barveným vlasům aktivní ochranu odstínu a brilantní lesk. Exkluzivní účinné látky uzavírají barevné pigmenty do vlasu a tím udržují intenzitu barvy. Výsledkem jsou sametově lesklé vlasy. Řada je rozdělena do skupin podle síly vlasů a v každé z nich najdete tři výrobky pro péči o barvenou kštici – šampón, regeneraci a masku. Konečně i jemné barvené vlasy získají speciální péči, kterou si zasluhují, pro dokonalý zdravý vzhled a zároveň maximální ochranu barvy vlasů pro její stálou sytost a zářivost. Speciální formule tohoto ošetření barvených vlasů je zaměřena na posílení každého vlasu a dlouhotrvající objem. Speciální péče byla vyvinuta tak, aby vlas nebyl přípravkem jakkoli zatížen. Kompletní péči zajišťuje jemný šampón, ošetřující sprej a objemová maska. Výjimečné péči se nyní můžou oddávat barvené středně silné vlasy díky jedinečnému ošetření, které chrání barvu a pečuje o vlas. Speciální formule s nejnovější technologií ochrany barvy uzamyká intenzitu a lesk barvy ve vlasu po dlouhou dobu. Tato formule hydratuje a regeneruje, obnovuje strukturu vlasu intenzivní péčí bez zatížení. Výsledkem jsou krásné a zdravě lesklé vlasy a to vše díky hydratačnímu šampónu, ochrannému fluidu a intenzivní masce. Kudrny budou zcela zkroceny, vlasy vyhlazeny, barva zachována. Když se silným barveným vlasům dostane výjimečná péče, teprve tehdy uvidíte, jak krásné mohou být. Unikátní formule ošetření s maximální ochranou barvy umožní silným vlasům, aby jejich odstín stále velmi sytě zářil. Speciální obohacující formule s anti-frizz účinkem dodává intenzivní a přesto jemnou péči. Intenzivní šampón, ošetřující pěna a vyhlazující maska společně pečují a ochraňují silné vlasy.

Blondýna, bruneta nebo zrzka? Barvené vlasy potřebují jemnou, ale účinnou péči a ochranu. Řešením může být kosmetika plná přírodních ingrediencí Color Solutions od Oriflame. Šampóny a kondicionéry pečují o bohatost a intenzitu blond vlasů, hnědých vlasů či červených odstíny vlasů a díky unikátnímu složení pomáhají dlouhodobě uchovat odstín barveným vlasům. Linie pro hnědé vlasy obsahuje výtažky z vlašských ořechů a ostružin. Šampon myje vlasy šetrně, ale zároveň účinně. Zanechává vlasy zdravé, lesklé a plné barvy a života. Hydratační péče kondicionéru Colour Solutions pro hnědé vlasy obnovuje a udržuje lesk a vitalitu vlasů. Šampón pro červené odstíny vlasů oživuje ohnivou barvu, dodává jim lesk a šetrně smyje všechny nečistoty. Založen na přírodní bázi, obsahuje výtažek z třešní a z mořenového kořene. Tyto látky se v hojné míře vyskytují i následné péči. Přírodní kondicionér zanechá vaše ohnivé vlasy plné lesku a jasu a pomůžu ochránit jejich barvu. Barvu posilující Šampón pro blond vlasy s jedinečnou složkou zvyšující lesk světlé hřívy. Jemně smývá nečistoty a zanechává vlasy krásné a zdravé díky výtažkům z citrónu a slunečnice. Po umytí nezapomeňte na Kondicionér z téže řady, který dodá účesu zdraví, sílu a udržuje barvu sytou a zářivou.

autor: Simona Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Práce vám nejde od ruky jako jindy, ale neměli byste klesat na mysli. Na pomoc kolegů se také nespoléhejte! Jednotlivé úkony si rozdělte do etap a dělejte si přestávky. Úbytek energie byl…