Barvou roku je modrá: Našli jsme 60 nebeských kousků, kterými oslníte!

8. 4. 2020
Modrá je barva naděje, kterou v dnešní době všichni potřebujeme. Modrá je také barva letošního roku, což byste měla zohlednit při nákupu nového oblečení na jaro a léto. A modrá je navíc barva, která sluší všem. Zkrátka, modrá je dobrá!

Klasická i světle modrá, námořnická modř

Byla pro vás modrá doposud barvou, které jste nevěnovala příliš pozornosti? Letos máte nejvyšší čas to napravit! Je to totiž barva roku, konkrétně tedy odstín 19-4052 Classic Blue, který vyjadřuje stálost, jistotu, klid, sebedůvěru a vzájemné napojení. Chybu ale neuděláte ani se světle modrou nebo námořnickou modří. Nebojte se ani modrých očních linek či laků na nehty!

Výhodou modré barvy je, že se dá snadno kombinovat s ostatními. Chcete-li působit elegantně, zkuste ji obléct k neutrálním odstínům, jako jsou bílá, šedá, černá nebo béžová. Pokud toužíte být vidět, slaďte ji s růžovou, žlutou nebo s pastelovými odstíny. Zajímavě vypadá i kombinace několika modrých tónů, nosí se také vzorovaná modrá a rozhodně nezapomínejte na modrý denim!

Inspiraci na 60 nejkrásnějších modrých kousků najdete v galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vcházíte do pracovně náročného týdne, který vám přinese vyčerpání a zklamání. Na povinnosti se nemůžete dobře soustředit, proto se objeví nepříjemnosti. Dávejte si pozor na to, ať…