Barvy roku 2021 žlutá a šedá: Vyberte si kousky z nových kolekcí i z výprodeje!

13. 1. 2021
Jako již každý rok i letos vyhlásila americká společnost Pantone Color Institute odstíny, které budou letos velet módním trendům. Tentokrát je to žlutá a šedá a vy už nyní můžete nakupovat kousky v těchto barvách!

Statečnost i naděje

Šedá barva podporuje vytrvalost, houževnatost, statečnost, sílu i odolnost. Z hlediska přírody je to barva oblázků na pláži, kamenů či skal. Barevný naturální tón odkazující na pevný základ, na kterém můžeme stavět své hodnoty, které jen tak nespadnou. Na straně druhé žlutá kouzlí úsměv na tváři, přináší pocit naděje, ohleduplnost a otevřenost k novým výzvám.

Obě barvy dohromady tvoří kombinaci, která je díky šedé elegantní, žluté tóny do ní zase vnesou hravost. Nebojte se proto oba odstíny spojit dohromady a šedý kabát rozzářit žlutou kabelkou nebo šálou či si k šedé sukni obléct žlutou halenku nebo tričko.

Jestli ale z nějakého důvodu preferujete jen jednu z těchto barev, nevadí. Pokud vám samotná šedá připadá ponurá, můžete ji rozbít doplňky jasnějších barev, žlutou pak můžete kombinovat i s jinými tóny než s šedou. Módní kousky v obou barvách už nyní seženete v e-shopech!

Inspiraci najdete v naší galerii.

Jak nosit zimní kabát? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes je váš nejšťastnější lednový den, a proto byste ho měli pořádně využít. I když jsou lidé kolem vás nabručení a unavení, vy jedete dále. Říkáte si, že na sobě musíte zapracovat hned ze…

Nejčtenější články

Doporučujeme