Basingerová tráví dovolenou na koloběžce

15. 8. 2002
Basingerová tráví dovolenou na koloběžce
Populární hollywoodská hvězda Kim Basingerová tráví letošní léto na koloběžce, na které brázdí kouzelný ostrov Havaj křížem krážem.

Basingerová tráví dovolenou na koloběžce

Klepněte pro větší obrázek Populární hollywoodská hvězda Kim Basingerová (48) tráví letošní léto na koloběžce, na které brázdí kouzelný ostrov Havaj křížem krážem. �Moje dovolená vždy vypadala tak, že jsem se plácla na pláž nebo se flákala na svém horském ranči v Nevadě,� řekla Basingerová s tím, že s pasivními dovolenými nadobro končí.

A co si Kim pod pojmem aktivní odpočinek představuje? �Letos jsem se rozhodla vydat na dovolenou na Havaj. Plány samozřejmě nijak neměním. Jen si přibalím místo plážové osušky koloběžku. Vím, že tento módní výstřelek je už pomalu out, ale já na koloběžce nehodlám jezdit kvůli image ani kvůli tomu, abych si připadala mladší,� míní hlavní hrdinka snímku Pret-a-Porter. Kim doufá, že si zlepší fyzičku a že konečně po letech udělá něco pro své tělo.

Basingerová hodlá na koloběžce objet co největší část Havaje. �Budu tak mít všechno na dosah ruky. Na rozdíl od cestování autem jste na koloběžce prakticky součástí přírody,� usmívá se herečka.
Na dotaz, proč si vybrala právě koloběžku a ne třeba kolo, Kim odpovídá. �Jedna z mála věcí, kterou opravdu nenávidím, je šlapání na kole do kopce. Z koloběžky jednoduše seskočím a necítím se trapně, že před kopcem slézám z kola.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Váš život je nyní plný adrenalinu a dalo by se říci, že jste v jisté formě stresu. Na jednu stranu vás žene dále, ale na druhý pohled to není zrovna ideální. V rodinném prostředí jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme