Bershka 599 Kč Archiv firem

Bershka 599 Kč Archiv firem

Fler.cz 250 Kč Archiv firem
Fler.cz 555 Kč Archiv firem
Fler.cz 250 Kč Archiv firem
H&M 349 Kč Archiv firem
29
Fotogalerie

Batika, bermudy, řetízky: Trendy z devadesátek, které v létě musíte mít

Z 80. a 90. let se do módy vrací čím dál víc trendů, kterým jsme se ještě nedávno při prohlížení fotek z mládí smáli. Které z nich se ideálně hodí pro léto?

Batika

Také ještě máte v živé paměti dobu, kdy jste s pomocí Sava a starého trička experimentovala a pokoušela jste se vytvořit batikové vzorce? Dlouhá léta byla tato móda zavrhována, v poslední době se ale vrací na výsluní. A pozor, tentokrát už se nemusíte bát, že si budete outfity muset vyrábět sama, jelikož řada značek na módní trend reaguje a batikované kousky najdete už i v obchodech u nás.

Řetízky na brýle

Také pořád řešíte, kam s brýlemi, když je zrovna nemáte na nose? Z hlavy většinou sjíždí, takže hrozí, že se při pádu nejen poškrábou, ale navíc na ně ještě šlápnete. Pokud je někde položíte na stůl, je dost pravděpodobné, že je tam také zapomenete. Těmto starostem je ale konec, protože se do módy vracejí šňůrky a řetízky na brýle!

Džínové bermudy

Džínové kraťasy s délkou téměř ke kolenům sice nejsou tak sexy jako kraťásky spoře zakrývající zadeček, mají ale své výhody. Za prvé zakryjí případnou celulitidu i silnější stehna a za druhé se hodí i do práce nebo na odpolední akci. A co k nim? Skvěle ladí s obyčejnou bílou košilí a výraznějším páskem, na nohy pak můžete zvolit elegantní pantofle nebo páskové sandálky na podpatku.

Doporučujeme

Články odjinud