Bavíte se s partnerem o sexu? Tyto věci byste spolu měli určitě probrat

1. 5. 2019
Bavíte se s partnerem o sexu? Tyto věci byste spolu měli určitě probrat
Možná se vám zdá, že mluvit s partnerem o sexu je neromantické a kazí to atmosféru. Jsou však témata, o kterých byste se bavit měli. Komunikace je totiž základem fungujícího vztahu, a to i toho sexuálního. Není nic špatného na tom říct si, co se vám nelíbí a co vám naopak vyhovuje. Předejdete tím totiž do budoucna nepříjemnostem a nečekaným překvapením. Tak směle do toho!

Nastavte si limity

Dříve nebo později oba nebo aspoň jednoho z vás napadne vyzkoušet během milování něco, co není tak úplně běžné. Ať už je to anální sex, nebo pouta, nebo milování se zavázanýma očima, ne každému tyto praktiky vyhovují. Je proto důležité si promluvit o tom, kam až chcete zajít a co vám ještě je příjemné. Během milování se pak samozřejmě hranice díky vzrušení mohou posouvat, není tedy na škodu předem si zvolit nějaké záchranné slovo, kterým dáte partnerovi najevo, že se daná situace vymkla kontrole a vy ji chcete ukončit, aniž byste musela milování úplně stopnout.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu nechcete být jen doma za pecí, a proto vyrážíte do přírody. Pohyb na čerstvém vzduchu vám vyhovuje, protože protáhnete každičký sval v těle a přijdete na jiné myšlenky. Špatná…

Nejčtenější články

Doporučujeme