Beauty of blue orange

5. 4. 2004
Beauty of blue orange
Sezónní show „Beauty of Blue Orange“ představila opět nejaktuálnější pojetí trendů v oblasti účesové módy a make-upu pro nadcházející sezónu JARO a LÉTO 2004.

Této již tradiční akce Beauty salonu, zařízeného dle nejnovějších požadavků na krásu, se zúčastní i známé české modelky Kateřina Stočesová, Jitka Kocurová, Michaela Salačová, Martina Poulíčková aj.. Rovněž na nich byly předvedeny některé kreace, které se hodí pro jejich typ vlasů a obličeje – VIZ POPIS NÍŽE. Za moderátorský mikrofon se opět postavila herečka Tereza Kostková. Stejně motivovaná byla módní show značek 4You nebo Magic Helena a letních doplňků (brýle).

kolekce účesů a make-upu “barvy jara a léta 2004” Jitka Kocurová Vzhledem k tomu, že Jitka má sušší vlasy, aplikoval kadeřník nejprve Vitalizační kůru. Před fénováním ošetřil vlasy Fénovací péčí, která je chrání, působí antistaticky a dodává křišťálový lesk. Vlasy upravil do lehké hladké varianty a pomocí pěstícího Vlasového krému mírně natvaroval konečky. Jitka má krásné, ale velmi suché vlasy, kterým je potřeba věnovat péči. Kadeřnice Jana Sládková ze salonu Blue Orange pro tento typ vlasů doporučuje (prosvětlené vlasy) lehce promelírovat tmavším odstínem a pečlivě je ošetřovat.

Kateřina Stočesová Kadeřník využil přirozeného zvlnění vlasů a jen pomocí vlasového krému prsty „namačkal“ vlny. V současné době se trend „rozvolněných“ vln po dlouhé době navrací. Kadeřnice Jana Sládková ze salonu Blue Orange pro tento typ vlasů doporučuje dodat jim lesk živějšími barvami. Při vhodné péči, která je u obvykle suchých vlnitých vlasů nutná, působí její vlasy exkluzivně.

Michaela Salačová Michaela má rovněž přirozeně zvlněné vlasy. Kadeřník ošetřil vlasy gelovým Locken Vital-Sprayem. Tento přípravek umožní za pomoci difuzéru vytvořit přirozeně splývavé krásné vlny. Účes vypadá velmi atraktivně a hravě.

Martina Poulíčková Kadeřník stupňovitě sestříhané vlasy vyfoukal do rovna. Upravil je lehkým sprayem a vyhladil vlasovým krémem a lehce natvaroval konečky. Pro nadcházející sezonu by kadeřnice Jana Sládková z salonu Blue Orange doporučila Martině nejprve nechat odrůst stupňovitý střih a poté vlasy lehce prostříhat, vytvořit ležérní patku a protenčit a odlehčit konečky. Velmi by jí slušelo promelírování dvěma tóny světlých barev. Účes by byl živější, mladistvý, vlasy odlehčené a v pohybu.

Kolekce Jaro a léto 2004 všeobecně Barvy vlasů jsou vytvářeny přímo slunečním zářením. Působení slunce a přirozeného světla vytváří na vlasech jedinečný efekt přechodu od tmavé syté barvy po světlejší tóny. Prameny vlasů odráží sluneční paprsky. Jejich lesk vyvolává pocit tepla a chuť se vlasů dotknout. Tým Beauty Salonu Blue Orange vytvořil zcela individualistickou kolekci. Při tvorbě vycházel z faktu, že každý z nás je zcela zvláštní osobností a zaslouží si zcela originální účes. Tudíž nelze předvést jediný správný módní trend. Osobnost a vlasy nositele jsou určující pro vytvoření módního stylu účesů. Proto společnými prvky kolekce jsou převážně polodlouhé délky vlasů a to i u mužů. Kolekce obsahuje tupé střihy v hladké úpravě s ofihou, ale i střapaté vrstvené střihy upravené do přirozených hladkých pramenů.

beauty salon Beauty Salon v centrum aktivního životního stylu Blue Orange nabízí služby, které vám pomohou vytvářet Váš osobitý styl. Styl, který bude korespondovat s Vaší osobností, individuálními potřebami, prostředím, životním tempem. Harmonie vašeho vnitřního světa a Vašeho vzhledu, pocit spokojenosti a pohody, relaxace a uvolnění, to je to, čeho bychom chtěli spolu s vámi dosáhnout. Používáme jedinečné relaxační techniky jako je shiatsu masáž hlavy, shiatsu masáž obličeje, thajské masáže, relaxační tělová ošetření. To vše spolu s příjemným moderním prostředím umožňuje klientům, aby i běžná návštěva pro ně byla odpočinkem.

Klienti mohou využít nejen baru, ale i atria, které jim umožní strávit volné chvilky v zeleni. Návštěva salonu se tak může stát velmi příjemnou a může sloužit i k setkávání s přáteli. Naší vizí je nejen poskytování služeb v těchto jednotlivých „zkrášlovacích“ oborech, ale především nabídka komplexní péče. Prolínání jednotlivých oborů, vzájemné ovlivňování a společná tvorba. Jednotlivé služby jsou spojovány tak, aby klienti mohli maximálně využít času stráveného v salonu. Jako svou specialitu připravuej Beauty Salon Blue Orange pro klienty individuální Image programy zcela na míru ve spolupráci s Health Clubem. Tyto programy jsou naprosto jedinečné svým komplexním pojetím práce sklientem a šíří záběru. Touhou klientů je obvykle vylepšit svůj vzhled, zhubnout, zpevnit tělo, zvýšit fyzičku, vytvořit harmonický styl oblékání, líčení a účesu, dosáhnout celkově mladistvějšího vzhledu. Díky tomu, že Blue Orange nabízí široké spektrum služeb na jednom místě, je možné takový program připravit a dovést do úspěšného konce. Program je připraven a koordinován Image-konzultantem ve spolupráci s celým týmem Beauty Salonu a osobním trenérem Health Clubu. Zahrnuje několi fází: image poradenství – barevnou typologii, líčení, osobní oděvní styl, kadeřnickou péči – styl účesu, kosmetickou péči, manikérskou a pedikérskou péči. Klientovou jsou sestaveny osobní tréninkové plány na základě vstupních analýz. Zároveň se tým Health Clubu spolu s klientem zaměřuje na osvojení zdravé životosprávy a rehabilitaci. Největší úspěchy slavíme s programy, které klienti absolvují alespoň po dobu 3 měsíců.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se koncem září si uvědomujete své profesní nedostatky. Už si nepletete práci se zábavou. Umoudřili jste se. Opravdu by to chtělo zabrat, protože u šéfa jste se nezapsali zrovna…

Nejčtenější články

Doporučujeme