BEAUTY PRAGUE 2000

2. 8. 2000
Zajímáte o novinky kosmetického průmyslu, zajímají Vás nové trendy v líčení, účesové tvorbě či nehtové tvorbě? Pak nezapomeňte navštívit 7. ročník mezinárodního kosmetického veletrhu Beauty Prague.

Klepněte pro větší obrázek

Zajímáte o novinky kosmetického průmyslu, zajímají Vás nové trendy v líčení, účesové tvorbě či nehtové tvorbě? Pak nezapomeňte navštívit 7. ročník mezinárodního kosmetického veletrhu Beuty Prague, který proběhne ve dnech 8. - 10. září 2000 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Současně zde proběhne Mistrovství České republiky v disciplínách:

 • MAKE-UP (téma �LADY IN RED�) � sobota 9.9. od 14.00 hod.,
 • NAIL DESIGN � neděle 10.9. od 10.00 hod.

Obě mistrovství jsou zároveň kvalifikací na Evropské a Mezinárodní mistrovské soutěže v r. 2001 v německém Mnichově, Düsseldorfu a Norimberku.

Veletrhu se účastní okolo 170 vystavovatelů, kteří představují, kontrahují a prodávají zde zboží a služby v následující nomenklatuře:

 • pěstící a dekorativní kosmetika, produkty pro péči o tělo, exklusivní kosmetika, kosmetika určená pro muže, dětská kosmetika a hygienické potřeby, přístroje pro péči o pleň, pěstění těla, vybavení kosmetických salonů, parfémy, nejlepší mistři oboru dekorativní kosmetika soutěží při veletrhu BEAUTY PRAGUE o titul Mistr České republiky v disciplíně MAKE-UP
 • péče o nehty: pěstění nehtů a péče o jejich zdraví, pro náročnější pak NAIL DESIGN (umělé prodlužování nehtů), na povrch místo pouhého laku výtvarné dílo k různým příležitostem ve shodě s oděvem i líčením

  1. NAIL ART
  2. mistři uvedených oborů soutěží při veletrzích BEAUTY PRAGUE a LA

  BELLA DONNA o titul Mistr České republiky

 • péče o nohy: prostředky a přístroje pro pedikéry, stále více nastupuje na pracoviště péče o nohy přístroji, která si nezadá s chirurgickými výkony
 • vlasová kosmetika s celou kolekcí pro pěstění, barvení i tvarování vlasů, módní světové trendy, show
 • produkty tzv. PHARMA-BEAUTY � tj. tonika, pleňová mléka, krémy, masti, pudry, vitamínové přípravky předcházející alergiím u lidí s citlivou pletí či přímo alergie léčící
 • přístroje, náčiní i vitamínové preparáty sloužící pro zlepšování fyzické kondice a léčbu event. nadváhy � obor, který souvisí s celkovým zdravým životním stylem člověka a stále nabývá na významu, solária
 • toaletní potřeby, bižuterie, doplňky
 • nakladatelství odborné literatury, vzdělávání, školení,
 • obalové materiály pro kosmetické produkty
 • světový trend v péči o tělo a jeho �zkrášlování� : plastická chirurgie, laserové zákroky ( v USA je např. běžné, že místo obvyklého dárku dostane oslavenec zaplacen zákrok plastického chirurga)
 • přizdobování těla zásahy jako např. piercing, tetování, permanentní make-up (na rozdíl od tetování vydrží jen asi pět let, není třeba odstraňovat poté za pomoci plastické chirurgie), pro ty, co chtějí tyto motivy střídat ještě častěji je možné doporučit lihové obtisky, které �vydrží� při běžném mytí cca týden.

Na Mistrovství České republiky v disciplíně MAKE-UP bude soutěžit 6 finalistek, vítězek odborné soutěže Unie kosmetiček, která byla pořádána 10. června v nádherných prostorách Kaiserštejnského paláce.

Na soutěži Mistrovství ČR NAIL DESIGN bude soutěžit 15 nejlepších nehtových designerů v nehtové modeláži, vítězové také postoupí na evropská a mezinárodní mistrovství.

Kromě mistrovských soutěží probíhá po dobu konání veletrhu program formou show i odborných přednášek a workshopů, je možné jmenovat např. sobotní show spojená s tetováním a ukázkami nejlepších děl z oboru, ukázky nail artu, z odborných přednášek témata: biostimulační lasery, laserová gelová maska, léčba celulitidy, podologie, solární technika a její bezpečné použití, léčba obezity a další.

Na stáncích mnohých vystavovatelů probíhá další program, pro návštěvníky je k dispozici bezplatná kosmetická poradna kosmetičky Blanky Kroupové.

Jestliže se rozhodnete k návštěvě veletrhu Beuty Prague, zaručeně nebudete litovat. A pokud Vám to třeba náhodou nevyjde, tak nebudňe zklamáni, neboň Dáma bude přitom a přinese Vám podrobné informace z dění na veletrhu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Opravdu se o svou rodinku staráte a věnujete jí spoustu času, ale mohli byste investovat i do svých potřeb. Udělejte si čas pro sebe a uskutečněte první krok ke splnění dávného snu. Na to…

Nejčtenější články

Doporučujeme