Beauty tipy na červen: Vanilka, aloe vera, třešně i třpyt tělových olejů

6. 6. 2022
Foto: iStock
Foto: Archiv firem
Léto je konečně za dveřmi, a tak se v kosmetických tipech na červen zaměříme na produkty, které nám v horkých letních dnech ulehčí život a dodají jiskru. Patří mezi ně osvěžující mlha s aloe vera, uklidňující olej s vanilkou a i třešňový balzám na rty. Co dalšího můžete v červnu využít?

Yage Organics: Tělové třpytivé oleje

Sluneční paprsky nás konečně krásně prohřívají a pokožka chytá tmavší odstíny. Lehké atraktivní opálení můžeme decentně podtrhnout letní limitkou od Yage Organics v podobě suchého třpytivého oleje buď v růžovém (Summer Provence), nebo zlatém odstínu (Sun Kiss). Produkt je sestavený tak, aby pleť nejen projasnil, ale také ji vyživil, hloubkově hydratoval a napomohl jí k regeneraci po slunění. Ve složení proto najdete jojobový olej, bambucké máslo a rýžový olej. Obsahuje také trochu minerálních oxidů a pigmentu, které kůži dodají zdravou barvu. Do oleje Summer Provence je pro smyslnou květinovou vůni přidán levandulový olej a do Sun Kiss olej z lípy. Třpytivé oleje Yage lze použít jak na pokožku celého těla, tak i na obličej. Pleť je po použití krásně rozzářená, ale celkový look je velice jemný a působí elegantně.

www.yageorganics.cz 699 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Střelci, ponořili jste se do svých myšlenek a teď je vám mnohem lépe. Pochopili jste totiž fakta, která děláte špatně a tak je před vámi nádherné období. Na pracovišti se vrací věci k…