Herečka Jennifer Aniston Foto: Profimedia

Herečka Jennifer Aniston Foto: Profimedia

Jennifer Aniston má stále perfektní figuru  Foto: Profimedia
Jennifer Aniston je ranní ptáče a vstává ve 4:30 Foto: Profimedia
Moderátorka Oprah Winfrey Foto: Profimedia
Oprah Winfrey o sebe pravidelně pečuje Foto: Profimedia
18
Fotogalerie

Beckham, Aniston, Hudson: Jaké nevšední ranní rituály mají slavné hvězdy?

Zajímá vás, jakými rituály se celebrity udržují ve formě? Zatímco některé hvězdy praktikují po ránu obvykle každodenní rutinu, jiné zkoušejí skutečně neobvyklé věci. Co dělají hned po probuzení hollywoodské hvězdy jako Kate Hudson, Victoria Beckham nebo Jennifer Aniston? Inspirujte se jejich originálními rituály i zajímavou zdravou snídaní, která tyhle slavné dámy udržuje ve formě.

Jennifer Aniston je ranní ptáče

Herečka Jennifer Aniston je známé ranní ptáče. Když zrovna pracuje, ráno vstává už ve 4:30. A to není zdaleka vše. Propadla totiž kouzlu jógy, kterou pravidelně cvičí. Ve dnech, kdy zrovna nepracuje, si naopak ráda přispí. Vstane až mezi osmou a devátou hodinou a hned si nalije sklenici teplé vody s citronem, kterou po ránu pije pravidelně.

Pak si dopřává smoothie s vysokým obsahem bílkovin, na kterém si dává skutečně záležet. Nesmí v něm samozřejmě chybět ani pořádná dávka ovoce, jako jsou banány, borůvky nebo mražené třešně. Herečka se po ránu většinou věnuje také spinningu, meditaci a pečlivé péči o obličej zahrnující dostatečnou očistu a hydrataci.

Jak si po ránu zpevnit postavu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Oprah Winfrey pravidelně cvičí a medituje

Oblíbená moderátorka Oprah Winfrey o sebe pravidelně pečuje. Podle toho vypadají také její rána, která většinou věnuje tréninku. Údajně nepotřebuje ani budík, protože vždy přirozeně vstává mezi šestou a půl sedmou ráno. Poté, co moderátorka vyvenčí své psy a dopřeje si chvíli pohody u cappuccina s nízkotučným mlékem nebo u chai latté, vyrazí do posilovny, kde cvičí obvyklou sestavu.

Nejdříve jde na trenažér, pak se věnuje půl hodiny chůzi a následuje posilování břišních svalů. Na závěr deset až dvacet minut, podle toho kolik jí zrovna zbývá času, Oprah medituje. Snídani, u které se zároveň připravuje na svůj nadcházející program, si dává až po návratu z posilovny, kolem půl deváté ráno. Většinou zahrnuje celozrnný chléb a vařená vejce.

Pokračování 3 / 6

Netradiční snídaně Victorie Beckham

Victoria Beckham je proslulá tím, že hodně dbá na svou postavu i na svůj jídelníček. Neobvyklá je i její snídaně. Vstává kolem šesté a hned po probuzení si dává dvě lžíce jablečného octa. Dříve, než cokoliv dalšího pozře, stíhá podle deníku The Times hodinu cvičit v posilovně.

Potom Victoria chystá zdravé smoothie nejen pro sebe, ale také pro své čtyři děti. Do rodinné snídaně slavná designérka obvykle přidává jablka, kiwi, citrony, špenát, brokolici a chia semínka. Hned poté, co odveze děti do školy, se vrací opět do posilovny, kde tráví další hodinu cvičením, aby využila volné chvíle na maximum.

Pokračování 4 / 6

Kate Hudson se otužuje

Komediální herečka Kate Hudson se neustále udržuje ve formě. Každé ráno se pravidelně otužuje. Aby vzpružila unavenou a mdlou pleť, ponoří každé ráno svůj obličej do ledové koupele s trochou vody a velkým množstvím ledu.

V ledové lázni se snaží charismatická herečka vydržet, co nejdéle to jde. Tento trik je nejspíš jeden ze způsobů, jakým se herečka udržuje neustále svěží, mladistvá a v kondici. Pokud jste ho ještě nevyzkoušela, podle Kate byste rozhodně měla. Tento způsob Hudson totiž doporučuje všem jako osvědčenou metodu, která vás udrží neustále ve formě.

Pokračování 5 / 6

Julianne Hough po ránu vyjadřuje svou vděčnost

Pro americkou tanečnici, choreografku a zpěvačku Julianne Hough je nejdůležitější začínat každý den pozitivně naladěná. Má proto svůj vlastní každodenní ranní rituál, během něhož vyjadřuje vděčnost. Vstává v půl sedmé a poté vsedě na posteli přemýšlí vždy o pěti věcech a událostech, které zažila nebo by ráda zažila právě v daný den a za které je nebo bude nejvíc vděčná.

Tanečnice si také zároveň pro sebe na nadcházejících čtyřiadvacet hodin stanovuje drobné cíle, které se snaží splnit, například rozesmát během nich alespoň deset lidí a podobně. Teprve potom vstává talentovaná choreografka z postele a pokračuje ve svém dalším ranním programu.

Pokračování 6 / 6

Jessica Alba cvičí se svými kamarádkami

Jessica Alba si ráda zpříjemňuje svou sportovní ranní rutinu tím, že se jí věnuje se svými kamarádkami. Oblíbená herečka se totiž netají tím, že cvičení není zrovna její oblíbená činnost. Sportování s přáteli, kteří ji neustále motivují k ranní józe nebo spinningu, je tak pro ni ideálním řešením.

Díky němu údajně lépe zvládá dřívější ranní vstávání kvůli ranním tréninkům, navíc tak spojuje prospěšné cvičení s příjemným setkáváním s přáteli. Sportem ve společnosti kamarádek se herečka údajně zbavuje také přebytečného stresu a získává díky němu lepší náladu i pro všechny naplánované úkoly ve svém harmonogramu.

Doporučujeme

Články odjinud