Brooklyn Beckham s rodiči Foto: Profimedia

Brooklyn Beckham s rodiči Foto: Profimedia

Brooklyn Beckham a Victoria Beckham Foto: Profimedia
Brooklyn Beckham a David Beckham Foto: Profimedia
Gwyneth Paltrow s dětmi Foto: Profimedia
Gwyneth Paltrow a syn Moses Foto: Profimedia
21
Fotogalerie

Beckham, Willis, Anderson: Jak děti slavných zjistily, že jejich rodiče zná celý svět?

Malé děti obvykle příliš neřeší, čím se živí jejich rodiče. Jsou to prostě máma a táta, kteří tvoří společnou domácnost, a co se děje za zdmi domova, je dětem cizí. Když se pak ale dozvědí, že jejich rodiče jsou světoznámé hvězdy, bývají v šoku. Jak to vnímali dnes už téměř dospělí potomci slavných osobností?

Brooklyn, syn Davida a Victorie Beckhamových

Brooklyn Beckham v roce 2017 přiznal, že teprve ve třinácti zjistil, že jeho táta je slavný fotbalista, kterého zná celý svět. „Šli jsme se spolu podívat na fotbalový zápas a všichni ti lidé na stadionu křičeli tátovo jméno. Byl jsem překvapený a moje rekce byla: Panebože, já ho vůbec takhle nevnímám!“ řekl Brooklyn.

Líbí se vám módní styl manželů Beckhamových? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Moses, syn Gwyneth Paltrow

V roce 2013 v jednom z rozhovorů Gwyneth Paltrow prozradila, jak reagoval její syn, když se dozvěděl o její slávě. Šli tehdy společně na koncert Justina Biebera a její syn byl překvapený, když zjistil, že jeho oblíbený zpěvák a všichni ti slavní lidé kolem něj, o kterých si myslel, že jsou cool, věděli, kdo je jeho máma. Gwyneth Paltrow totiž zrovna v té době excelovala ve filmu Iron Man. Moses pouze prohlásil: „Jo aha, ty hraješ ve filmu!“

Pokračování 3 / 6

Brandon a Dylan, synové Pamely Anderson

Herečka Pamela Anderson přiznává, že se jí její synové Brandon a Dylan, které má s bývalým bubeníkem glam metalové kapely Mötley Crüe, hodně vyptávali, když zjistili, že je slavná. „Přišli za mnou a volali: Mami, ty jsi Pamela Anderson! A já na to: Ano! A oni: Cože? Cože?? Proč to lidi říkají? Ty jsi opravdu TA Pamela Anderson? Tak jsem jim řekla: Ano, jsem!“

Pokračování 4 / 6

Georgia May, dcera Micka Jaggera

Georgia May je nejmladší dcera frontmana Rolling Stones Micka Jaggera a bývalé modelky Jerry Hall. Když se jí v rozhovoru kdysi ptali, jestli si v dětství uvědomovala, že její rodiče nemají běžné zaměstnání jako ostatní lidé, odpověděla: „Ani ne. Když jsem byla na turné s mým tátou, uvědomovala jsem si, že je muzikant, ale pořád to byl hlavně můj táta. Vlastně doteď o svých rodičích smýšlím tak trochu jako o klaunech, pohodových, ale prostě klaunech,“ odpověděla Georgia May.

Pokračování 5 / 6

Rumer, dcera Demi Moore a Bruce Willise

Herečka Rumer Willis je nejstarší dcerou dvou slavných herců Bruce Willise a Demi Moore. Mladá kráska se kdysi zmínila, že jako dítě vlastně vůbec nechápala, jak slavní její rodiče ve skutečnosti jsou. Když byla malá, vyrazili si na rodinný výlet do Disneylandu. Řada fanoušků toužila po fotce s jejími rodiči, mladá Rumer ale nerozuměla tomu, proč se raději nechtějí fotit s pohádkovými postavičkami a touží po snímku s mámou a tátou.

Pokračování 6 / 6

Kaia Gerber, dcera Cindy Crawford

Kaia Gerber jde ve stopách svojí matky, slavné topmodelky Cindy Crawford. Mladičká modelka má našlápnuto na stejně hvězdnou kariéru na módních molech. V roce 2017 v rozhovoru pro Teen Vogue prozradila, jak poprvé zaznamenala slávu své matky, a její příběh se příliš neliší od toho, který vyprávěla Rumer Willis. „Byly jsme spolu tehdy v Disneylandu, a zatímco já jsem chtěla fotku se všemi těmi princeznami, všichni ostatní chtěli fotku s mojí mámou,“ uvedla Kaia.

Doporučujeme

Články odjinud