Běh, dřepy, most a další cviky, které vám pomohou k lepšímu sexu

Běh, dřepy, most a další cviky, které vám pomohou k lepšímu sexu

I když jste možná se svým sexuálním životem spokojená, pamatujte, že vždy to může být ještě lepší. A nedá to moc práce, stačí si osvojit některé cviky, které vám pomohou k nezapomenutelným orgasmům. Co pro to tedy můžete udělat?

Běh 

Běh je sport, který vás nic nestojí, avšak v posteli je k nezaplacení. Vyplaví se vám endorfiny, pročistíte si hlavu a nakopne fyzickou kondici. Endorfiny sníží stres a naopak vám zvýší touhu a větší výdrž oceníte při náročnějších polohách. K pohybu ale přiveďte i partnera, důležitá je oboustranná dobrá kondice. Jestli vám nevyhovuje běh, zkuste například kolo nebo inline bruslení.

Co vám pomůže ke skvělému sexu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Pánevní most

O tom, že je důležité posílit pánevní dno, abyste docílila lepšího sexuálního prožitku, už jste jistě slyšela. Na to se většinou doporučují Kegelovy cviky, ne každému jsou ale příjemné. Proto můžete vyzkoušet také jiný cvik, kterým je právě pánevní most. Pokrčené nohy tiskněte celou plochou chodidla k podložce. Pomalu zvedněte pánev a záda směrem nahoru až po lopatky. V této pozici byste měla vydržet asi půl minuty a poté se vrátit do výchozího postavení. Pánevní most opakujte alespoň patnáctkrát.

Pokračování 3 / 5

Dřepy

Dřepy jsou cvik, který můžete provádět prakticky kdekoliv. V jakoukoliv denní či noční dobu, doma, na chatě i na dovolené, v lese na houbách nebo i v kanceláři. Cíleně sice nemají vliv na posílení pánevního dna, dokážou však povzbudit vaše libido. Pár dřepů skvěle rozproudí krev, která se tak rychleji dostane do genitálií, jenž získají na citlivosti. A ta se při milování hodí!

Pokračování 4 / 5

Falešný koníček

Klekněte si na postel a posaďte se na paty. Pod zadeček si dejte velký polštář a kolena roztáhněte na šíři ramen. Ruce položte na kolena. S každým nádechem se mírně narovnejte, posuňte pánev dozadu a s každým výdechem ji pak podsaďte a stáhněte svaly. Cvičení v podstatě vypadá, jako byste si užívala sexu v poloze na koníčka.

Pokračování 5 / 5

Plié

Silné vaginální svaly jsou pro skvělý sex zkrátka základ a během aktu je ocení i váš partner. K jejich docílení stačí jednoduchý cvik zvaný plié. Postavte se s nohama rozkročenýma více, než je vaše šířka ramen, chodidla vytočte a ruce dejte v bok. Pomalu pokrčujte kolena, dokud vaše stehna nebudou rovnoběžně s podlahou, a opakujte dvanáctkrát.

Doporučujeme

Články odjinud