Bělení zubů nikdy nebylo tak snadné a bezpečné

23. 2. 2005
Bělení zubů nikdy nebylo tak snadné a bezpečné
Podle průzkumů až 70 procent lidí chce své zuby vybělit. Kromě ordinačního bělení se používá například domácí bělení, které je ve své podstatě identické se stomatologickým bělením, s tímto rozdílem: v ordinaci platíte za asistenci a doporučení zubního lékaře, jehož marže na výrobku zvedá ceny ordinačního bělení do několika tisíců.

Jsem jediný kdo si chce bělit zuby a vypadat dobře? Podle průzkumů až 70 procent lidí chce své zuby vybělit. Kromě ordinačního bělení se používá například domácí bělení, které je ve své podstatě identické se stomatologickým bělením, s tímto rozdílem: v ordinaci platíte za asistenci a doporučení zubního lékaře, jehož marže na výrobku zvedá ceny ordinačního bělení do několika tisíců. Stále však panuje mezi pacienty jistá nedůvěra a mýty, že bělení zubů je pro chrup škodlivé. Rozsáhlé klinické studie však hovoří přesně opačně. Bělení zubů nemá žádný vliv na strukturu a složení zubní skloviny. Bělící prostředky nenarušují ani výplně zubů, můstky nebo korunky. Naopak působí příznivě na celkové zdraví dutiny ústní, obsažené fluoridy regenerují zubní sklovinu, gel desinfikuje dásně a chrání je proti paradentóze.

Je metoda bělení peroxidem bezpečná? Při technice bělení látkou karbamid peroxid nebylo lékaři prokázáno žádné dráždění dásní. Gely na bázi karbamid peroxid nejen bělí, ale také dezinfikují dutinu ústní. Nepoškozuje ani zubní sklovinu a tím se stává bezpečnou a klinicky ověřenou stomatologickou bělící látkou.

Lze vybělit zuby běžnou zubní pastou? Nelze. Bělící zubní pasty navrací přirozenou barvu zubů. I při čištění zubů dochází k usazování pigmentů, které se usazují i do tkání Vašich zubů. Zuby jsou tak tmavší.

Z jakého důvodu zuby žloutnou? Žloutnutí zubů či vytváření skvrn mají nejčastěji na svědomí tyto neřesti: kouření, pití červeného vína, čaje, kávy, ale i užívání některých léků(antibiotika aj.) Zuby se zabarvují také v důsledku stárnutí.

Jak zuby vybělit bezpečně a zároveň nemusit platit tisíce? Použijte White Pearl - profesionální stomatologický bělící gel pro domácí použití přesouvá stomatologické bělení do pohodlí domova. Bělení identické se stomatologickým bělením Vás díky White Pearl přijde na podstatně méně peněz. To vše při nezměněné kvalitě a způsobu užití. Navíc Vaše zuby vybělí a posílí - obsahuje vysoký podíl fluoridů, které posilují bělený chrup a zubní sklovinu tím aktivně chrání. Gel navíc desinfikuje ústní dutinu a působí proti paradentóze, má protizánětlivé účinky. Koncentrace účinné látky karbamid peroxid je 10%, což zaručuje kvalitní bělení bez rizik. Při působení 60min denně jsou viditelné výsledky za 1-2 týdny.

White Pearl byl několik let testován na stomatologické klinice, kde bylo kladeno maximální úsilí na bezpečnost a účinnost. U testované skupiny došlo ke značnému vybělení zubů. White Pearl dezinfikuje ústní dutinu a i v případě dlouhodobého používání nepůsobí negativně na zubní sklovinu.

White Pearl je značka, která se specializuje výhradně na bělení zubů a péči o zuby. Naše výrobky znamenají vysokou kvalitu, při příznivé ceně. Pokud budete s našimi výrobky spokojeni, budeme rádi, když je doporučíte lidem ve Vašem okolí, kteří si u Vás změny v podobě bílých zubů všimnou. Výrobky White Pearl jsou také k zakoupení v síti drogerií DROXI - exklusivní síť prodejen s drogistickým zbožím.

BALENÍ OBSAHUJE: 2x tuba s 65 ml stomatologického bělícího gelu 4x tvarovatelný zubní aplikátor 1x stříkačkový dávkovač 1x škála bělosti pro Vaši kontrolu

Gel vystačí až na 130 jednotlivých bělení

Doporučená cena Kč 595,-

Doporučení: Výrobek je možné použít jednou osobou na vybělení zubů a poté na následné dobělení nebo pro 2 osoby na vybělení(manželé, partneři apod.)

Výhody: nižší cena v přepočtu na 1ml bělícího gelu. Určené pro kuřáky a osoby, u nichž je předpoklad, že se zuby budou zbarvovat zpět rychleji, a proto bude nutné dříve přistoupit k dobělení, nebo pro osoby, kteří chtějí bělit zároveň s někým(manželé apod.)

BALENÍ OBSAHUJE: 1x tuba s 65 ml stomatologického bělícího gelu 2x tvarovatelný zubní aplikátor 1x stříkačkový dávkovač 1x škála bělosti pro Vaši kontrolu

Gel vystačí až na 65 jednotlivých bělení

Doporučená cena Kč 485,-

Doporučení: Výrobek je vhodný pro 1 osobu na vybělení zubů. Nebo pro osoby, které již bělící proceduru absolvovali a nyní potřebují již menší množství pro dobělení.

Výhody: nízká cena, množství ideální pro jedno vybělení, nebo na dobělovací proceduru.

Více informací na www.krasnyusmev.cz

Výhody bělení White Pearl:

 • Vybělí i velmi zažloutlé zuby(kouření, pití kávy, stáří, léky)
 • Nejnižší cena na trhu pro výrobek tohoto typu v přepočtu na jedno bělení, kterých může být 130/65(dle typu bělící sady).
 • Tuba s bělícím gelem vydrží na celou proceduru bělení i následné dobělení v případě opětovného žloutnutí chrupu.
 • Gel zub obklopí rovnoměrně a bělí ho po celém povrchu, bez ohledu na povrch zubu.
 • Obsah fluoridů, které výborně regenerují zuby a působí proti zubním kazům.
 • Tvarovatelné aplikátory( jsou obsahem balení) zabrání polknutí gelu nebo jeho rozšíření na rty apod. Navíc chrání gel před zaschnutím či smísením se slinami.
 • Gel také desinfikuje dutinu ústní, čímž přispívá k celkovému zdraví dutiny ústní
 • Nasazování aplikátoru je velice jednoduché a denní kůra rychle uteče. Aplikátor si vytvarujete pouze jednou a pak už jej můžete využívat pro Vaše bělení stále
 • Pouze účinná látka karbamid peroxid prokazatelně bělí zuby, aniž by je poškozovala, a proto ji již několik let stomatologové používají

  Chcete-li se poradit s odborníkem - volejte 606 626 646 nebo navštivte www.krasnyusmev.cz

 • Témata článku:   

  Přečtěte si také

  Horoskopy

  Hvězdy jsou vám v druhé polovině června příznivě nakloněny a vy se dostáváte do skvělé kondice. Doslova exkluzivní výkony podáváte v práci a nenecháte si ujít jedinou příležitost vydělat…

  Nejčtenější články

  Doporučujeme