Bělení zubů profesionálně a v pohodlí domova

4. 10. 2007
Bělení zubů profesionálně a v pohodlí domova
O krásných bílých zubech sní každý z nás a právem. Řada z nás již vyzkoušela různé metody bělení zubů, avšak s výsledkem nebyla spokojena. Už nemusíte experimentovat s bělícími zubními pastami, nebo vysedávat hodiny u zubního lékaře a platit za bělení tisíce. Ptáte se proč? Máme pro Vás odpověď ....


Rozdíl opravdu poznáte!

Klepněte pro větší obrázek

O krásných bílých zubech sní každý z nás a právem. Řada z nás již vyzkoušela různé metody bělení zubů, avšak s výsledkem nebyla spokojena. Už nemusíte experimentovat s bělícími zubními pastami, nebo vysedávat hodiny u zubního lékaře a platit za bělení tisíce. Ptáte se proč? Máme pro Vás odpověď ....Bělení zubů nikdy nebylo jednodušší. Stomatologové mysleli na naše pohodlí a přenesli bělení zubů ze zubních ordinací a stomatologických klinik do pohodlí domova. Vyvinuli pro nás profesionální řadu produktů White Pearl a nastartovali tím nový trend v zubní hygieně.

Se stomatologickým bělícím gelem White Pearl dosáhnete techniky ordinačního bělení zubů, avšak s úsporou několika tisíc korun, které pak můžete investovat do další péče o svůj zevnějšek. White pearl nejen účinně zesvětluje zubní sklovinu, ale fluoridy ji také aktivně chrání. Díky protizánětlivým účinkům chrání i Vaše dásně proti paradontóze a zánětům v dutině ústní.

První výsledky jsou zřejmé již po prvním týdnu aplikace gelu a přetrvají dlouhodobě až 12 měsíců.

Díky profesionálnímu složení stomatologického gelu a jednoduchosti jeho použití je White Pearl jedním z nejoblíbenějších prostředků na bělení zubů v ČR. Za 10 let na trhu udělal tisíce krásných úsměvů.

Přesvědčte se také o jeho kvalitách. Výrobky jsou k zakoupení nejen v lékárnách, ale i drogeriích Rossmann a Schlecker(Droxi). Pokud chcete objednat on-line z pohodlí domova garantujeme poštovné a balné ZDARMA.

Tak proč White Pearl nezkusíte také? Bílé zuby Vás rozzáří, posílí Vaše sebevědomí a udělají Vás ještě atraktivnější. Ten rozdíl opravdu poznáte!

Klepněte pro větší obrázek

Reference zákazníků:

"moje bílé zuby mne přesvědčily o tom, že Vaše výrobky nelžou" Markéta Čermáková, Vír

"prvních výsledků jsem dosáhla snad po třech dnech používání. Fakt supr." M. Švecová

Jak bělení zubů probíhá

Bělení White Pearl probíhá naprosto identické s bělením u Vašeho zubního lékaře. Nejprve si vytvarujete aplikátor tak, aby přesně kopíroval Vaše zuby.
Klepněte pro větší obrázek

Následně na přední stranu nanesete profesionální stomatologický bělecí gel.
Klepněte pro větší obrázek

Poté aplikátor přitisknete na zuby, tak aby gel mohl nerušeně působit a nedošlo znehodnocení gelu slinami.
Klepněte pro větší obrázek

Chcete-li se seznámit s referencemi minulých zákazníků, naleznete je na www.krasnyusmev.cz

Výrobky White Pearl

Klepněte pro větší obrázek

WHITE PEARL 2X65ml

BALENÍ OBSAHUJE:

2x tuba s 65 ml stomatologického bělícího gelu
4x tvarovatelný zubní aplikátor
1x stříkačkový dávkovač
1x škála bělosti pro Vaši kontrolu

Gel vystačí až na 130 jednotlivých bělení

Doporučená cena Kč 595,-

Klepněte pro větší obrázek

WHITE PEARL SINGLE 1x65ml

BALENÍ OBSAHUJE:
1x tuba s 65 ml stomatologického bělícího gelu

2x tvarovatelný zubní aplikátor
1x stříkačkový dávkovač
1x škála bělosti pro Vaši kontrolu

Gel vystačí až na 65 jednotlivých bělení

Doporučená cena Kč 450,-

Kde zakoupíte White Pearl

  • drogerie Rossmann, Schlecker, Droxi
  • každá větší lékárna
  • www.krasnyusmev.cz
  • infolinka 606 626 646

Seznam všech prodejních míst naleznete na www.krasnyusmev.cz

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: při objednání on-line na www.krasnyusmev.cz poštovné a balné ZDARMA!

Klepněte pro větší obrázekČištění zubů SMILE

Nedílnou součástí péče o zuby je správné a kvalitní čištění zubů. Co třeba novinka na čištění zubů SMILE? Smile je pudr pro každodenní čištění zubů, který obsahuje aktivní látky Xylitol, Peroxydone a Fluoridy. Xylitol působí jako prevence proti výskytu a tvorbě zubního kazu a účinně funguje při nezbytné regeneraci zubní skloviny, Peroxydone šetrně odstraňuje pigmenty usazené v zubech. Fluoridy zabraňují metabolismu bakterií a pomáhají při zpětném přívodu minerálů do zubu. Zubní pudr plně nahrazuje zubní pastu a je možné ho používat dlouhodobě.

Více informací o produktech SMILE


Soutěž o White Pearl

1. cena White Pearl 2x65ml + bělící zubní pudr WP SMILE Fluor+ v hodnotě celkem 720,- , 2. cena White Pearl Single + bělící zubní pudr WP SMILE Mentol v hodnotě celkem 570,- , 3 - 5 . cena White Pearl Single v hodnotě á 450,-. Každý soutěžící získává po skončení soutěže cenu útěchy.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se vám nepodaří vstát pravou nohou, tak nezoufejte. Ostatní členové rodiny se postarají o vaše blaho. Momentálně doma panují ideální vztahy. Zejména drahá polovička je chápavá a…

Nejčtenější články

Doporučujeme