Ben Affleck se prokouřil k abstinenci

23. 2. 2007
Ben Affleck se prokouřil k abstinenci
Jeden z mála vášnivých kuřáků mezi hollywoodskými celebritami, čtyřiatřicetiletý úspěšný herec Ben Affleck, rázem skoncoval se závislostí na cigaretách. Bez přispění nikotinových náplastí, či jiných farmaceutických preparátů, a aniž by jeho vůle musela takříkajíc podstoupit křest ohněm.

K tomu, aby získal bytostný odpor k cigaretám, prý stačilo, aby si zahrál roli kuřáka v akčním thrilleru Smokin´Aces (Sejmi eso), který se právě objevil v našich kinech.

„Během sedmi natáčecích dnů,“ stěžuje si herec, „jsem při zkoušení a opakování scén před kamerou vykouřil ke své pravidelné dávce ještě pět dalších balíčků cigaret. Není divu, že když jsme byli konečně hotoví, nemohl jsem žádné kuřivo ani cítit.“

Na otázku, jak dlouho mu abstinování vydrží, odpověď nezná. Zatím prý stačí, když si pustí na videu některou z filmových scén a chuť si zakouřit ho okamžitě přejde. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve čtvrtek se cítíte úplně pod psa a říkáte si, kdy vás ta špatná nálada konečně přejde. V lůně přírody najdete při meditaci klid a mír a uvolníte své smysly. Na každý pád buďte odvážní,…

Nejčtenější články

Doporučujeme