BEST OF YOUTUBE aneb Vaše domácí cvičení

29. 5. 2016
BEST OF YOUTUBE aneb Vaše domácí cvičení
Na internetovém videoserveru YouTube najdete inspiraci, ať už chcete cvičit pět minut nebo čtyřicet, potřebujete vyrýsovat tělo, či spalovat kalorie.

ZUZKA LIGHT

Zuzana je Češka, která se provdala za Kanaďana. Oba milovali cvičení a začali spolu cvičit na portálu BodyRock TV. Pak se Zuzka rozvedla, ale v Americe zůstala a založila vlastní YouTube kanál. Videa jsou v angličtině, ale srozumitelná, nicméně velmi náročná. Zuzka miluje krátká intenzivní cvičení, takže už po pětiminutovce cvičení z vás leje pot. Stačí se však podívat na její tělo a rázem máte motivaci jako hrom. A pokud vám zbude čas, trenérka se na svém kanálu dělí také o tipy ohledně krásy, poradí vám s jídlem, se vztahy a předplatit si u ní můžete i on-line cvičení, na kterém je skvělé to, že k němu nepotřebujete žádné vybavení – stačí jen vaše tělo.

BLOGILATES

Američanka Cassey Ho je za oceánem hvězdou televizních pořadů a trenérkou, která vystavěla takzvaný POP pilates. Její cvičení vychází z body & mind neboli vyrovnaného těla i mysli, ale je dynamičtější. Jde o komplexní, tvarující a velmi intenzivní trénink zaměřený na výrazné zpevnění a tvarování těla. Je to hodně o takzvaném core, o svalech a temperamentu, který klasickému pilates chybí. Na BlogilatesTV najdete přes sto videí, z nichž každé se zaměřuje na posílené jiné partie.

FITHALL

Jde o český kanál, kde si můžete vybrat z velkého množství cvičení. Najdete si tam to své, ať už jste máma po šestinedělí, potřebujete vyrýsovat tělo do plavek, zvládnout základní lekce běhání, jógy, nebo hledáte klasické domácí posilování se zaměřením na problémové partie. Součástí stránek i kanálu jsou také krátkodobé výzvy, takže například můžete spolu s dalšími desítkami tisíc odběratelek shazovat v rámci akce 4 týdny = 4 kila špeku dole!

JILLIAN MICHAELS

Jillian si už po celém světě získala velké publikum. Je autorkou několika hubnoucích programů, které inspirují mnoho žen. Patříte-li k začátečníkům, vyzkoušejte její 30denní výzvu (30 Days Shred), kdy vás bude Jillian trápit dvacet minut denně po dobu jednoho měsíce. Každých deset dní se zvedne náročnost a intenzita cvičení. Odměnou vám ale budou výsledky, které jsou famózní! Jestliže už máte něco odcvičeno, pusťte si Body Revolution nebo si vyberte jakékoli její video o cvičení, stravě či životním stylu. A když stále nebudete mít dost, ještě je tu BeFit – videokanál, kde najdete mimo jiné i Jillian a ještě mnohem, mnohem víc.

FITNESS BLENDER

Kelli a Daniel jsou blázni do fitness. Za tři roky, co videa natáčejí, připravili stovky sestav, u nichž můžete strávit deset minut, ale i hodinu. Zatímco on vás vtáhne do světa kickboxu, s ní můžete pracovat na břišním pekáči a s oběma se pak zapotit u cvičení, které slibuje, že spálíte až 1000 kalorií. A když už cvičí spolu, mohla by to pro vás být skvělá inspirace pro společný trénink s partnerem. Co říkáte?!

POPSUGAR FITNESS

Tento kanál vám neslibuje jenom to, že zhubnete, vyrýsujete tělo a budete se cítit lépe. Díky cvičení na PopSugar Fitness v sobě objevíte i sex-appeal, jaký mají zpěvačky Jennifer Lopez nebo Beyoncé. Mezi videy jsou totiž nejen klasické rozcvičky či netradiční posilování na problematické partie, ale i taneční kousky v rámci tzv. Vixen Workouts, protože tanec je geniální cesta, jak spalovat a cítit se skvěle. Líbit se vám bude i rozdělení videí. Jsou mezi nimi totiž desetiminutovky i cvičení na čtyřicet minut, takže volba je jen na vás.

BIKINIMODEL FITNESS

Vicky Justiz je profesionálka. Soutěží v kategorii Bikiny Fitness, takže když se rozhodnete zapracovat na svých křivkách právě s ní, pustíte se do toho skutečně na vysoké úrovni. Vicky vás sice nebude šetřit, ale i tak vám může být blízká. Se cvičením totiž začala teprve před necelými třemi lety a za tu dobu toho dokázala opravdu hodně. Jejím cílem bylo nikoli zhubnout, ale tvarovat a zpevňovat tělo a začít soutěžit. Takže je dobrou motivací a ukázkou toho, že všechno jde, když se chce. A navíc hezky v klidu domova, jen s minimem cvičebních pomůcek.

P. S.: Vybrali jste si? Skvělé! Jen myslete na to, že všechna videa jsou nahrávaná s předpokladem, že podle nich bude cvičit zdravý člověk. Pokud máte jakékoli bolesti nebo pochybnosti o své kondici, zkuste najít odborníka, s nímž svůj tréninkový plán zkonzultujete. *

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nekazte si den náročnými rozhodnutími a nebavte se o zásadních věcech. Stejně byste se k ničemu nedopídili. Neplánujte si ani náročné výlety se sportovní tématikou. Momentálně jste v…