Komentáře k článku zpět na článek

ruzickaa 25. 7. 2016 | 13:04

Já si v práci taky víc rozumím s kolegami než s kolegyněmi kolegyně hned strašně všechno řeší a hned se urazí anebo pomlouvají .Kolegové jsou fajn a je sranda a vůbec se neurážejí a když náhodou se urazí tak je to za chvíly a přejde .Prostě si její přítel víc rozumí s ženami jak s chlapy a kůli tomu nemusí mít hned jinou sexuální orientaci.A jinak slečna má malé seběvědomí měla by na sobě zapracovat jinak pak každý její vztah skončí a žárlivost jí užere .

Dasa52 22. 7. 2016 | 22:49

Jasně, že problém má ona. On určitě ne. On je určitě v pohodě (zatím, než ho s tím začne prudit). Já se také kamarádím jen s chlapy, i v práci jsem mezi samými chlapy, můj nejlepší kamarád byl taky chlap (bohužel už zemřel), nemám žádnou "nejlepší" kamarádku, jen pár "známých" ženských, kamarád je pro mě něco víc, a to by mi se ženou asi nešlo, protože jim také nerozumím (šminky, voňavky, nákupy, hadry a podobné "blbosti", o kterých se obvykle ženské baví, mě neberou), zrovna tak, jako ten chlap z článku si dojdu klidně s exmanželem i s bývalým přítelem na kafe nebo na oběd, popřejeme si k narozeninám nebo pokecáme na sype o tom jak jde život. A co je na tom jako špatného? Jediný rozdíl je v tom, že můj současný partner má mozek v hlavě a dostatek sebevědomí. Nežárlí, klidně se o svých ex můžeme spolu i bavit, protože on ví, co bylo důvodem obou mých rozchodů a ví, že můj chlap je on a nikdo jiný. A já vím, že "žena jeho života" jsem já, jak říká, a že by se k bývalé přítelkyni nevrátil. Žárlivostí si ještě nikdo nikdy partnera neudržel. Je to o ničem, maximálně ho může otrávit tak, že si najde nějakou méně problémovou ženskou (což může i ten můj bezva chlap, to se vyloučit nikdy nedá a je to normální - v životě se něco stane, po smrti už nic). Ať se jí jeho kamarádky líbí nebo ne, nemůže mu přeci říkat, s kým se může kamarádit a s kým ne. Takže buď se s nim musí rozejít nebo se prostě smířit s tím, že má "nejlepší" kamarádky a ne kamarády.

perli 22. 7. 2016 | 13:36

Mata69: Správně, pán je asi hezký příjemný a obletovaný ženama. V jejich společnosti je KING a proto mu to zvyšuje i jeho ego.
Ve společnosti chlapů se už tak silný v kramflecích necítí a tak se s chlapama možná nemá ani o čem bavit, nemá ty záliby, sport atd. Tam si to svoje ego nenaleští....
Problém je, že si ho takhle bude chtít leštiti celý život, protože je jenom chlap!!!!
Pro někoho, kdo není důrazný a nemá vysoké sebevědomí , je to smrt.
Zvyšování svého já, je pro neprůbojné dívky běh na dlouhou trať, samy si s tím neporadí a odborné porady mohou přijít draho. A jak z toho ven.
Lepší je najít si k sobě podobný protějšek, protože jinak je to hodně nerovný vztah.

šiška 21. 7. 2016 | 16:57

Tak za mě, já tedy rozhodně sdílím názor s Mata69!!! Jak se říká, všeho s mírou, jak s kámošema tak s kámoškama. Možná by každý změnil názor až kdyby se ho taková situace také týkala. Jiné je posuzovat a jiné být ve stejné situaci,že.

hynek 21. 7. 2016 | 16:02

Bětka má problém se svým sebevědomím a na to jí nepomůže ani kdyby přítel nevytáhl paty z domu a všechny konkurentky pro jistotu poslala na pustý ostrov.
Co se týká "věčného problému", zda může existovat mezi mužem a ženou čistě kamarádský vztah, tak ano, může. Je to ovšem - dle mého - o výjimkách, protože ne, že by se každý muž musel dívat na ženu jen coby sexuální objekt, ale obecně platí "kamarád taky rád". A pokud je vám s někým dlouhodobě dobře, dá se předpokládat, že vztah může přerůst v cosi víc. Záleží od pevnosti vztahu, nikoliv na obletujících dívčinách. Opět třeba zdůraznit, že u případné nevěry za to mohou oba dva - manželka i tchýně. :) Co se týká přítele, tak "ten vrchní je nějakej divnej". Pracoval jsem snad celý život v kolektivech s výraznou převahou žen, měl jsem vždycky okolo sebe spoustu přítelkyň a "spolužaček", :) ale "kamarády" jsem měl "jen" mužského rodu. Přiklonil bych se k názorům, zda hoch nemá problém s identitou a preferencemi. Dlužno dodat farah.farah, že děti a naoko mužné projevy mohou sice navenek překrýt případnou zženštilost (což není vždy nutná podmínka), avšak na odlišné orientaci nic nemění.

Zebruška 21. 7. 2016 | 13:35

No...toto je zajímavý problém-neproblém Nepřemýšlela bych nad tím, že je divné, že nemá nej kamaráda, ale kamarádku, někdy to tak vyplyne ze situace (však ty ženy, které se radši kamarádí s muži, přece taky obvykle nejsou žádní "babochlapi" a divný patronky, ale pořád normální ženský, jen holt z nějakýho důvodu nemají kolem ženy, se kterými by se kamarádily), stejně tak není nic divného na tom, že se kamarádí s bývalkami (to můj muž koneckonců taky, on zkrátka není urážecí typ a nerozešel se s nimi ve zlém, tak proč ne), ale spíš by se měla zamyslet nad sebou, jestli to překousne. V tom je myslím to "jádro pudla" - zamyslet se nad tím, jestli nad tím mávnu rukou a řeknu si, co je na tom, nebo jestli se budu jenom takhle užírat a žárlit a hledat problémy tam, kde nejsou. Musí se zamyslet nad svým přístupem - nikdy totiž nedocílí toho, aby kolem jejího muže nebyly žádné ženy. Může mít partu kamarádů - zadaných, kteří do hospody a na akce chodí se svými partnerkami, a zase kolem něj bude houf ženských (a ona bude dumat nad tím, co když se mu zalíbí kamarádova holka, bude sledovat, jestli se na nějakou víc nekoukl atd.), může mít práci, kde kolem něj bude kupa hezkých ženských (a ona bude přemýšlet nad tím, co v té práci dělá, jestli zrovna nějakou nesvádí). Můžou se jednou společně nastěhovat do baráku, kde bude pět nezadaných sousedek (a ona bude sledovat špehýrkou, jestli nekecá na chodbě s některou z nich). Vždycky prostě jsou kolem mužů ženy a vždycky se oni s nimi baví. To my ale s muži taky Zkrátka najít si jinou může vždycky a za jakýchkoliv okolností, když bude chtít. Kvůli tomu nemusí mít partu kamarádek. A naopak nemusí si už nikdy najít žádnou jinou, i když bude mít kolem sebe partu kamarádek, a bude milovat jen ji. Ale člověk nikdy neví, co přijde, co se stane, nikdy nemá jistotu, takže bych to tak nehrotila.

farah.farah 21. 7. 2016 | 12:34

No rozejít se s někým a zůstat příteli to nedokáže každý a proto je tak těžké uvěřit že to tak někdo má a že to tak mají i ty jeho bývalky.zkrátka že jsou všichni OK s tím že kdysi něco bylo a teď už nic není. Netvrdím že to tak nemůže být ale je to poměrně neobvyklé. Stejně tak je trochu zvláštní že se nekamarádí s žádných chlapem, přece nejsou všichni chlapi stejní, znám také pár co je fotbal nezajímá a přesto mají mužské kámoše. Ale může v tom být třeba to že vyrůstal jen as maminkou a sestrami (například) a tak je prostě zvyklý podvědomě na to být obklopen ženami. Jak už někdo napsal dole zajímalo by mne jak je na tom s mužností. Někdy tihle kluci co si perfektně popovídají s ženskými působí jako gay (i když být nemusí) měla jsem takového kamaráda, dlouho neměl slečnu a my si o něm všichni mysleli že je teplý jen to nechce přiznat..člověk se s ním třeba bezvadně pobavil o melírech a tak....možná byl bi nevím:) Každopádně dnes je ženatý má 2 děti a to jeho zženštilé chování se o dost umírnilo díky jeho ženě je z něho najednou chlap....Každpádně i když se to nezdá obvyklé tak z troho co píše slečna tam není nic v jeho chování co by mu šlo vytknout. ani se nezdá že by s kámoškama trávil nějak nepřiměřeně mnoho času nebo tak něco......Slečna má pak problém v nízkém sebevědomí, žárlivost je jak rakovina žere člověk zevnitř a léčí se velmi problematicky........slečna by nějak měla zamakat na vztahu k sobě aby nežila ve schématu nejsem pro něj dost dobrá a pod... ale to se fakt nestane ze dne na den. Myslím že by bylo dobré si s ním o tom promluvitné stylem zakazuju ti kamarádky ale jen mu říct že ví že na tom nic není špatného ale že ji to znejisťuje už jen proto aby ta žárlivost nerostla, aby bylo vyřčené že je tam u ní tenhle problém..

Mata69 21. 7. 2016 | 11:41

Hele vám nikomu nepřijde divné, že má samé "bezva kámošky"? Já bych chápala, že je chlap introvert a nemá zrovna nějaký kámoše...to znám a může to tak být. Ale nemít kámoše a jen partu "bývalek" za super kámoše? To mě úplně v pohodě nepřipadá. Slečna má problém, že se pořád s některou z nich srovnává, to o dostatku sebevědomí nesvědčí, ale dámy, ruku na srdce - vy byste neznejistěly kdyby měl váš přítel (manžel) kolem sebe takový harém?

Lucka24 21. 7. 2016 | 09:41
niki.6 21. 7. 2016 | 09:22

Slečna má velký problém a určitě to nevyřeší rozchod, protože to bude s každým dalším. Má málo sebevědomí, protože nevidím smysl se pořád s někým srovnávat. Jsem dokonalá taková, jaká jsem. Chápu, že k tomuhle si musíme každá dojít ve svém čase a cesta je k tomu trnitá. Přeji hodně štěstí - změnit se může jen ona.

Lucka24 21. 7. 2016 | 08:15

Takovým co se nechcou s chlapa bavit o fotbale a prsou, ale radši klábosí se ženskejma o Ordinaci v růžové zahradě se říká gay. Není se čemu divit, že mu to s žádnou nevyjde.

SandraN 20. 7. 2016 | 23:59

Bětko, pokud v tomhle budete pokračovat, neděláte dobře. Problém není v kamarádkách Vašeho přítele, ale ve Vás. Co byste chtěla? Abyste byli jako na pustém ostrově? Jen sami dva, aby Vás náhodou žádná nemohla ohrozit? Seberte rozum do hrsti! Takhle přece nejde žít, uzavírat se před známými a před kontakty! To by vás bavilo jen chvíli. Co kdybyste se na to podívala poněkud optimističtěji? Tedy ne UŽÍRÁM SE KVŮLI KAMARÁDKÁM MÉHO PŘÍTELE, ale třeba - TY HOLKY MAJÍ PROSTĚ SMŮLU - VYBRAL ZROVNA MĚ. A rozhodně ne JSEM PRO NĚJ VŮBEC DOST DOBRÁ V TAKOVÉ KONKURENCI? ale rozhodně TAK JSEM KAPKU ZHUBLA, KOUPÍM SI TY NOVÉ ŠATY A TAKY JSEM SE ROZHODLA, ŽE ZASE ZAČNU JEZDIT NA KOLE A K TOMU SI DÁM PĚKNĚ SLUŠIVĚ ZKRÁTIT VLASY, UŽ JSEM SE K TOMU CHYSTALA DLOUHO. Milá zlatá, buďto budete mít bezva kluka, co se za ním leckterá otočí, a nebo si tedy najděte ošklivého a despotického budižkničemu, od kterého dosud každá utekla. Ten kamarádky mít jistě nebude a Vy budete moci být spokojená...!

mina0405 20. 7. 2016 | 21:26

Taky mě napadlo,jestli to nebude gay ale to přeháním.Upřímně já se v posledních letech radši bavím s chlapama a mám o hodně radši chlapský kolektiv než ženský.. Před mateřskou jsem pracovala ve firmě, kde byli většinou muži a to mi dost vyhovovalo.. S tím rozdílem,že jsem s nikým z nich nikdy nic neměla a manžela jsem poznala jinde.. Asi by mě taky štvalo,že některé z nich jsou jeho bývalé partnerky a bála bych se,abych do toho "harému" kamarádek jednou nepřibyla taky.. Těžko říct, ale dost pochybuju, že to slečna překousne a přestane řešit..

helza 20. 7. 2016 | 20:09

Inu, jsou ženy, které si s ženami moc nerozumí a mají svou partu kamarádů - chlapů. Jak to vnímají, a co cítí jejich manželé, to nevím. Ale proč by to nemohlo být i naopak. Chlap, co si s mužskými moc nerozumí a má svbou partu kamarádek. Třeba, podobně jako se ony ženy mezi chlapy chovají jako kámoši se on mezi ženami chová jako jejich kamarádka - holka. Já bych se spíš trochu bála, jak je to s jeho mužností, čímž nemyslím právě sexuální orientaci.

Přečtěte si také

Horoskopy

Jupiter je v přátelském kontaktu s Merkurem a jejich spolupráce vám pomáhá na cestě k úspěchu, ke…

Nejčtenější články