Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

25. 5. 2018
V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak pokračují osudy rodiny Walshových a jejích přátel z prominentní americké čtvrti Beverly Hills. Co dělají po 27 letech idoly, které v populárním seriálu Beverly Hills 902 10 ztvárňovaly hlavní role?
 

Shannen Doherty alias Brenda Walsh

Brenda Walsh byla v seriálu za kladnou hrdinku, která se do bohatého prostředí Beverly Hills přestěhuje z chudé Minnesoty a za každou cenu se snaží zapadnout a získat přátelství oblíbených lidí na střední škole. Její představitelka Shannen Doherty ale tak dokonalá nebyla. Jelikož s ní tvůrci seriálu měli neustále nějaké problémy, byla Brenda první z postav, která seriál opustila. Vrátila se do něj pouze po letech na pár epizod jeho volného pokračování 902 10. Herečka později ještě dlouhodobě účinkovala v seriále Čarodějky, i tam s ní však byly problémy. V současnosti bojuje s rakovinou prsu a výsledky testů jsou bohužel stále ne zrovna pozitivní.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Okořeňte si den romantickou večeří. Možná tím zvednete svému naštvanému protějšku náladu. Jeho odtažitost je pro vás doslova ubíjející. Počítáte s tím, že bude i šéf do konce týdne…

Nejčtenější články

Doporučujeme