Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

15. 8. 2019
V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak pokračují osudy rodiny Walshových a jejích přátel z prominentní americké čtvrti Beverly Hills. Kdo se letos těšil na pokračování seriálu, kde se dozví osudy všech oblíbených hrdinů, asi je zklamán. Na internetu už je ke shlédnutí první díl nové série Beverly Hills 90210, ovšem děj je poněkud nečekaný. V šestidílné minisérii totiž herci představují sami sebe. Co představitelé Brendy, Brandona, Donny, Kelly, Davida, Stevea a Dylana dělali posledních pětadvacet let?
 

Shannen Doherty alias Brenda Walsh

Brenda Walsh byla v seriálu za kladnou hrdinku, která se do bohatého prostředí Beverly Hills přestěhuje z chudé Minnesoty a za každou cenu se snaží zapadnout a získat přátelství oblíbených lidí na střední škole. Její představitelka Shannen Doherty ale tak dokonalá nebyla. Jelikož s ní tvůrci seriálu měli neustále nějaké problémy, byla Brenda první z postav, která seriál opustila. Vrátila se do něj pouze po letech na pár epizod jeho volného pokračování 90210. Herečka později ještě dlouhodobě účinkovala v seriále Čarodějky, i tam s ní však byly problémy. V posledních letech bojovala s rakovinou prsu a výsledky testů nebyly příliš pozitivní, to jí však nezabránilo, aby přijala nabídku na roli v nových dílech seriálu Beverly Hills 90210. Jak se tak zdá, zdravotně je na tom v poslední době dobře, jelikož v seriálu vypadá skvěle.

Jak vypadala upoutávka na nové díly Beverly Hills 90210? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Dnes nikam nespěchejte a užívejte si jen s drahou polovičkou. Večer si napusťte horkou vanu a nezapínejte ani televizi. Romantická nálada vám pomůže zachytit super vitalitu a příjemnou…