Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

25. 5. 2018
V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak pokračují osudy rodiny Walshových a jejích přátel z prominentní americké čtvrti Beverly Hills. Co dělají po 27 letech idoly, které v populárním seriálu Beverly Hills 902 10 ztvárňovaly hlavní role?
 

Shannen Doherty alias Brenda Walsh

Brenda Walsh byla v seriálu za kladnou hrdinku, která se do bohatého prostředí Beverly Hills přestěhuje z chudé Minnesoty a za každou cenu se snaží zapadnout a získat přátelství oblíbených lidí na střední škole. Její představitelka Shannen Doherty ale tak dokonalá nebyla. Jelikož s ní tvůrci seriálu měli neustále nějaké problémy, byla Brenda první z postav, která seriál opustila. Vrátila se do něj pouze po letech na pár epizod jeho volného pokračování 902 10. Herečka později ještě dlouhodobě účinkovala v seriále Čarodějky, i tam s ní však byly problémy. V současnosti bojuje s rakovinou prsu a výsledky testů jsou bohužel stále ne zrovna pozitivní.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Příjemný týden ukončí stejně příjemný pátek, který se objevil nějak rychle. Nutno říci, že jste celým obdobím propluli bez sebevětších potíží. Myslíme, že na vás čeká zasloužená finanční…

Nejčtenější články

Doporučujeme