Parta z Beverly Hills 902 10 Zdroj: Facebook.com

Parta z Beverly Hills 902 10 Zdroj: Facebook.com

Shannen Doherty alias Brenda Walsh Profimedia
Jason Priestly alias Brandon Walsh Zdroj: Profimedia.cz
Luke Perry alias Dylan McKay Profimedia
Jennie Garth alias Kelly Taylor Zdroj: Profimedia.cz
28
Fotogalerie

Beverly Hills 90210: Jak dnes vypadá Brenda, Brandon a jejich parta?

V 90. letech usedaly před televizní obrazovky miliony lidí po celém světě, aby se dozvěděly, jak pokračují osudy rodiny Walshových a jejích přátel z prominentní americké čtvrti Beverly Hills. Kdo se letos těšil na pokračování seriálu, kde se dozví osudy všech oblíbených hrdinů, asi je zklamán. Na internetu už je ke shlédnutí první díl nové série Beverly Hills 90210, ovšem děj je poněkud nečekaný. V šestidílné minisérii totiž herci představují sami sebe. Co představitelé Brendy, Brandona, Donny, Kelly, Davida, Stevea a Dylana dělali posledních pětadvacet let?

 

Shannen Doherty alias Brenda Walsh

Brenda Walsh byla v seriálu za kladnou hrdinku, která se do bohatého prostředí Beverly Hills přestěhuje z chudé Minnesoty a za každou cenu se snaží zapadnout a získat přátelství oblíbených lidí na střední škole. Její představitelka Shannen Doherty ale tak dokonalá nebyla. Jelikož s ní tvůrci seriálu měli neustále nějaké problémy, byla Brenda první z postav, která seriál opustila. Vrátila se do něj pouze po letech na pár epizod jeho volného pokračování 90210. Herečka později ještě dlouhodobě účinkovala v seriále Čarodějky, i tam s ní však byly problémy. V posledních letech bojovala s rakovinou prsu a výsledky testů nebyly příliš pozitivní, to jí však nezabránilo, aby přijala nabídku na roli v nových dílech seriálu Beverly Hills 90210. Jak se tak zdá, zdravotně je na tom v poslední době dobře, jelikož v seriálu vypadá skvěle.

Jak vypadala upoutávka na nové díly Beverly Hills 90210? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 8

Jason Priestley alias Brandon Walsh

Dvojče Brendy Brandon byl typický americký slušňák. Samé jedničky, vyznamenání, správňák každým coulem. Ale i on párkrát uklouznul, když bojoval s alkoholem. V seriálu neustále bojoval se svým nejlepším kámošem Dylanem o lásku blondýnky Kelly. Nakonec prohrál, z Beverly Hills zmizel v předposlední sérii a v posledním dílu Kelly vyhrál Dylan. Priestley je momentálně šťastným otcem dvou dětí a u herectví zůstal. Velké role se mu ale vyhýbají, takže je ho nejčastěji vidět v americké televizi.

Pokračování 3 / 8

Luke Perry alias Dylan McKay

Nejvýraznější záporák seriálu, který se neustále nemohl rozhodnout, jestli miluje Brendu, nebo Kelly. Bojoval s problémy s drogami, zbraněmi, nezájmem rodičů i alkoholem. Nakonec se ze seriálu vytratil, údajně se odstěhoval za Brendou do Paříže. Až v poslední sérii se vrátil, aby se mu opět podařilo získat srdce blonďaté Kelly. Perrymu se povedlo využít slávy nabyté seriálem a jako jeden z mála herců z Beverly Hills 90210 získal hlavní roli ve filmu, kterým byl snímek 8 sekund, kde si zahrál jezdce rodea. Hraní se věnoval i poté, nejčastěji byl vidět v televizních filmech a seriálech. Jeho posledním počinem byla novinka režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu, která právě běží v českých kinech. Přijal i nabídku zahrát si v nových dílech Beverly Hills 90210, comeback mu ale bohužel nebyl dopřán. Luke Perry nečekaně zemřel po mozkové mrtvici letos 4. března.

Pokračování 4 / 8

Jennie Garth alias Kelly Taylor

Blonďatá modrooká kráska byla princeznou seriálu, která měla vždycky nosánek trošku nahoru. Nakonec se ale dala do kupy, mezitím si však prošla drogovou závislostí, znásilněním, postřelením a dalšími problémy. Jennie Garth u hraní v seriálech i televizních filmech zůstala, i když u nás to vypadá, že se po ní slehla zem. Většina seriálů se totiž do ČR nedostala, až na jeden – Co mám na tobě ráda. Garth navíc dokonce některé televizní filmy režírovala či produkovala. K tomu všemu vychovává tři děti.

Pokračování 5 / 8

Ian Ziering alias Steve Saunders

Věčné dítě Steve stál za všemi průšvihy a lumpárnami, které se v seriálu objevily. Po boku svého kámoše Brandona ale dostal rozum a nakonec se stal úspěšným vlastníkem novin. Ian Ziering nedávno opět zažíval svých pět minut slávy, a to díky podivnému hororovému sci-fi Žraločí tornádo. Herectví se sice věnoval celou dobu, až tento film, jehož čtvrtý díl přišel do kin před dvěma lety, mu ale vrátil zašlou slávu. Když se podíváte na nové díly Beverly Hills 90210, zjistíte, že se tento blonďatý sympaťák ani trochu nezměnil.

Pokračování 6 / 8

Tori Spelling alias Donna Martin

Věčná panna Donna Martin byla taková čistá duše žijící pod gestapáckou výchovou své matky. Chtěla zůstat pannou až do svatby, což se jí samozřejmě nepodařilo. Nakonec se vdala za svou první lásku ze střední Davida. Tori Spelling byla odmala prominentní dítko. Její otec byl navíc producentem Beverly Hills 90210, takže jí role vyloženě spadla do klína. Jelikož se ale vzhlédla v plastických operacích, kterých má především v obličeji velké množství, udělala ze sebe plastickou figurínu podobnou zombie, takže o pořádnou roli už nezavadila. Nakonec se jí podařilo zhubnout a dát se dohromady právě kvůli novým dílům Beverly Hills 90210, plastické operace na ní ale zanechaly nesmazatelné stopy, takže ze všech žen z "béháčka" vypadá jednoznačně nejhůř. 

Pokračování 7 / 8

Brian Austin Green alias David Silver

David byl z celé party nejmladší a velmi usiloval o to být jedním z nich. Ze začátku se mu nedařilo, až když se náhodou stal nevlastním bratrem Kelly, parta ho přijala. Nakonec se mu i podařilo sbalit tehdy ještě krásnou Donnu. Green se po skončení BH90210 objevil ještě v několika seriálech, které běžely i u nás, například Smallville, Zoufalé manželky, Terminátor – Příběh Sáry Connor nebo Kurz sebeovládání. Věnoval se také hudbě a vydal vlastní album One Stop Carnival. U hudby zůstal, i když spíš jako producent. Jeho největším úspěchem je svatba s krásnou herečkou Megan Fox a samozřejmě také návrat do Beverly Hills 90210.

Pokračování 8 / 8

Gabrielle Carteris alias Andrea Zuckermann

Brýlatá nesmělá Andrea nikdy nikoho příliš nezaujala. Kudrnatá šprtka byla šéfredaktorkou středoškolských novin a dávala zpočátku slušný čoud Brandonovi, který se tam snažil dostat. Nakonec ji parta přijala mezi sebe, Andrea se ale ve finále trhla a otěhotněla se svým klukem, takže musela seknout se školou a zmizet ze seriálu. Objevila se jen sporadicky v několika dalších dílech. Neoslovila ani svým hereckým talentem, i když pár malých rolí v televizních filmech a seriálech po skončení BH90210 dostala. Raději se proto vdala za burzovního makléře, s nímž si pořídila dvě děti. Momentálně je ve vedení několika asociací, které se starají o zájmy herců. Nabídku na pokračování Beverly Hills 90210 ale přijala, a i když se svým zjevem blíží spíše do podoby babičky, vypadá ze všech žen v seriálu nejpřirozeněji.

Podívejte se na novou znělku Beverly Hills 90210:

 

Doporučujeme

Články odjinud