Baťa 2599 Kč   Foto: Archiv firem

Baťa 2599 Kč

Foto: Archiv firem

 Baťa 4599 Kč   Foto: Archiv firem
 CCC 549 Kč   Foto: Archiv firem
 CCC 1099 Kč   Foto: Archiv firem
 CCC 1299 Kč   Foto: Archiv firem
50
Fotogalerie

Bez kotníčkových bot ani ránu: Na podzim se nosí šněrovací i na podpatku!

Stojíte opět před dilematem, zda si na podzim pořídit pohodlné šněrovací botky, nebo raději ty s podpatkem? Pak vězte, že chybu neuděláte ani s jedněmi a oboje uplatníte téměř v každé situaci. Proto si buď rovnou pořiďte oboje, nebo volte podle toho, v čem se cítíte nejlépe!

Móda letošního podzimu je opět pestrá a velmi benevolentní, alespoň co se bot týče. Od loňska se příliš nezměnila, takže vedle mokasínů či kovbojských bot z předchozí sezóny využijete i tenisky, na vrchol se ale začaly drát i šněrovací kotníkové boty nebo ty na podpatcích všeho druhu. Kterým dáte přednost?

Jak uvázat podpatky tak, aby se vám nevyzuly? Podívejte se na video:

Šněrovací kotníčková obuv má nespornou výhodu v tom, že vám poskytne naprosté pohodlí a komfort. Skvěle se snoubí například s džínami nebo trochu punkovým outfitem, kdy je obujete k džínové či kožené sukni a křiváku. Nebojte se však ani rebelie, šněrovací boty totiž skvěle vypadají i v kontrastu s dlouhými květovanými šaty nebo plisovanými sukněmi.

Ke kostýmku do práce si ale takovou obuv opravdu vzít nemůžete a právě tady se hlásí ke slovu kotníčkové boty na podpatku. Skvěle vypadají jehlové podpatky, které jsou zatraceně sexy, nemáte-li v nich však dostatečnou stabilitu, nezoufejte. In bude i kačenkový podpatek, širší kovbojský nebo klasická kostka. A stejně jako šněrovací boty se i ty kotníčkové na podpatku dají nosit v kontrastu například k džínům a saku.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud