Bezohlední kuřáci

22. 1. 2001
Pro mne jako pro nekuřačku je velice nepříjemné trávit ve společnosti kuřáků sebemenší chvíli. Snažím se proto eliminovat počet míst, kde se s kuřáky mohu setkat, ale bohužel jsou místa, která navštěvovat musím.

Bezohlední kuřáci

Pro mne jako pro nekuřačku je velice nepříjemné trávit ve společnosti kuřáků sebemenší chvíli. Snažím se proto eliminovat počet míst, kde se s kuřáky mohu setkat, ale bohužel jsou místa, která navštěvovat musím. Jedním z nich je moje pracoviště. Více jak dva roky pracuji v jedné soukromé firmě jako manažerka. Svoji práci mám velmi ráda a to je jeden z hlavních důvodů, proč jsem ještě nezměnila zaměstnání. Přesto, že spolu s ostatními kolegy z kanceláře tvoříme výborný tým ( celkem je nás 5, z toho 3 kuřáci) je zde přeci jenom něco, co mi na nich opravdu vadí. Tři z mých kolegů, lépe řečeno dva muži a jedna žena, jsou kuřáci. Přes naše ( mé a další kolegyně) upozornění stále v kanceláři kouří a odmítají se jakkoliv omezovat. Po našich bezúspěšných prosbách, aby kouřili mimo kancelář, jsem se obrátila na šéfa, ale ten ( sám kuřák) celý problém smetl ze stolu. Kdo ví, jak by se zachoval, kdyby sám byl nekuřák. Nevím, jak dlouho vydržím v takovém prostředí pracovat a je mi moc líto, že jsou moji kolegové tak málo tolerantní. Co mohu v této situaci, když nechci měnit místo, ještě dělat? Možná mi někdo z vás s podobnou zkušeností poradí.

Autor: čtenářka Zuzana H.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pondělí jste byli ještě fit, ale konec týdne je plný nepříjemných dojmů. Nadřízený je stále náročnější a vy se přestáváte v hromadě úkolů orientovat. Jenže šéf s vámi nemá slitování. To…

Nejčtenější články

Doporučujeme