Big Brother: Sylva Karlovi: Tak mi ho tam dej!

8. 9. 2005
Big Brother: Sylva Karlovi: Tak mi ho tam dej!
Sylva se nehodlá vzdát myšlenky na to, že Karel dostane. Do Karla je beznadějně zamilovaná, ale Karel jí opakovaně odmítá. A je neoblomný. Čím víc Sylva tlačí na pilu, tím více je Karel zatvrzelý. A co víc, náramně si porozuměl s terkou, která se mu od začátku líbí! Včera s ní několik desítek minut o samotě povídal. Nešťastná Sylva to málem nezvládla.

Terka: Sylvo, můžu si Karla vyfotit? Nebude ti to vadit? Nasupená Sylva odsekne: Ne. Terka si Karla odvádí ze zahrady do obýváku a tam se oba posadí na gauč. Terka: Hrozně mi připomínáš jeden případ z reality show, kterej jsme brali ve škole v psychologii. Bylo to v Anglii. Kluk a holka tam udělali pár, ona ho chtěla, on pořád říkal, že je mu to trapný, kvůli rodičům, kvůli kámošům, kvůli sobě… Do toho vstoupí Karel: Mně to není trapný, ale já tady nehledám vztah, spíš přátelství. A to asi u Sylvy nemůžu, ta chce víc. Ta sázka nejde zrušit. Pro mě je to strašně těžký. Terka: Já jsem na to strašně zvědavá, jak to dopadne. Budu to sledovat. Ta holka v Anglii ho nakonec uhnala. Karel: Ale já bych s ní nemoh chodit. Nemyslím její minulost, ale furt bych jí musel hlídat.

Mezitím Sylva trpí na zahradě. Se zoufalým výrazem a slzami v očích sahá po další cigaretě a vyčítá Tereze: Proč to dělá? Proč to dělá? Eva jí trochu utěšuje, ale zároveň pobízí k nějaké akci: Tak proč něco neuděláš? Bojuj trochu, dojdi si tam pro něj! Sylva se nechává vyhecovat a rázným krokem si jde pro „svého“ Karla. Cestou ji však odvaha přejde a zmůže se jen na naštvané: Máte si hodně co povídat? Po souhlasu Terky i Karla se zase otáčí a vrací se na zahradu ke stolu. Sylva: Nemá to cenu… Eva jí však hecuje dál: Přece nejsi taková slabota? Když budeš potichu, tak to prohraješ! Sylva se dává do breku a říká: Mně se nelíbí, jakou má náklonnost k Terezce, už druhý den… V tom se od Terezy vrací Karel: Co je? To nemůže bejt ze mě? Tak povídej. Sylva: Jo, z tebe. Věnuješ se Terezce víc než mně. Už druhej den. Karel se brání jako přistižený manžel: Já se jí nevěnuju. My jsme si nikdy nepopovídali. A druhej den? To určitě ne. Výtky si však nenechá líbit a sám útočí: A co ty s Davidem? Vždyť my tady nehledáme vztah, ale přátelství. Proč to řešíš teď, když jsme nachcaný? Já se nechci hádat… Rozhovor Sylvy a Karla nakonec večer vrcholí v ložnici. Sylva si nedá pokoj a ráda by se s Karlem opět pomazlila. Ten však nejeví zájem. Dochází i na malou hádku, do které se z vedlejší postele vmísí opět Eva: Nemůžete se udobřit? Sylva: Ne. Karel se brání: Já se chci udobřit. Sylva však rázně končí debatu: Tak mi ho tam dej!

zdroj: TV Nova

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední zářijový den prožijete příjemně a tajně doufáte, že se ani v říjnu nic nezmění. Neklesejte namysli, protože se v následujícím měsíci blýsknete v mnoha oblastech a nezůstanete…