Pauhofová, Vlasáková, Bendová: Slavné české ženy milují zajíčky

11. 11. 2021
Mít ve středním i pokročilém věku mladšího partnera je už dnes docela běžné. Randění se zajíčky se rozmohlo i mezi českými celebritami, a často jde o vážné vztahy. Například Táňa Pauhofová (38) si svého o deset let mladšího partnera před několika dny vzala. Kdo další má mladšího muže?

Táňa Pauhofová a Jonatán Pastirčák

S o deset let mladším Pastirčákem se Táňa Pauhofová (38) dala dohromady ve Slovenském národním divadle v roce 2018. Půvabná Slovenka má za sebou už vícero vztahů, které, jak je zřejmé, nakonec nevyšly. Osm let žila s hercem Tomášem Maštalírem, pak necelý rok randila s tanečníkem Danielem Antálkem a dva roky s podnikatelem Martinem Vaľovským. Vztah se zvukovým technikem a skladatelem Jonatánem je ale zřejmě to pravé ořechové, což dokazuje i fakt, že se za něj podle slovenského deníku Plus Jeden děň herečka před pár dny vdala, svatbu však před médii utajila. Páru nevadí, že je mezi nimi deset let rozdíl. 

Co prozradila Táňa Pauhofová? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nezabývejte se malichernostmi a řešte jen podstatné věci. Vaše rodina na vás spoléhá a plně vám důvěřuje. Díky tomu si věříte a patřičným způsobem se také rozvíjíte. Příliv energie byste…

Nejčtenější články

Doporučujeme