Pauhofová, Vlasáková, Bendová: Slavné české ženy milují zajíčky

11. 11. 2021
Mít ve středním i pokročilém věku mladšího partnera je už dnes docela běžné. Randění se zajíčky se rozmohlo i mezi českými celebritami, a často jde o vážné vztahy. Například Táňa Pauhofová (38) si svého o deset let mladšího partnera před několika dny vzala. Kdo další má mladšího muže?

Táňa Pauhofová a Jonatán Pastirčák

S o deset let mladším Pastirčákem se Táňa Pauhofová (38) dala dohromady ve Slovenském národním divadle v roce 2018. Půvabná Slovenka má za sebou už vícero vztahů, které, jak je zřejmé, nakonec nevyšly. Osm let žila s hercem Tomášem Maštalírem, pak necelý rok randila s tanečníkem Danielem Antálkem a dva roky s podnikatelem Martinem Vaľovským. Vztah se zvukovým technikem a skladatelem Jonatánem je ale zřejmě to pravé ořechové, což dokazuje i fakt, že se za něj podle slovenského deníku Plus Jeden děň herečka před pár dny vdala, svatbu však před médii utajila. Páru nevadí, že je mezi nimi deset let rozdíl. 

Co prozradila Táňa Pauhofová? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nejlepší bude, když se vrhnete hned zrána do práce a budete nad věcí. Přeci jen potřebujete udělat na šéfa lepší dojem. Můžete toho lehce dosáhnout, ale také si to u něj zavařit.…