Bílá křtila, její partner stál opodál

1. 11. 2012
Bílá křtila, její partner stál opodál
Několikanásobná slavice Lucie Bílá představila svoje nové album MODI. Do Buddha Baru v Praze ho přišli pokřtít zpěvačka Marta Kubišová a zpěvák Václav Neckář. Křtilo se nikoliv sektem, ale minerální vodou z Ondrášova.

Hned po příchodu Lucie zdůraznila svůj vřelý vztah s herečkou Jiřinou Jiráskovou. „Před chvílí jsem byla u postele mé milované kmotry – Jiřiny Jiráskové, škoda, že má tak malý pokoj, tam bychom se všichni nevešli, já ji prostě miluji,“ uvedla hned na úvod křtu Lucie.

Kromě Marty Kubišové, která před pár dny obdržela Řád čestné legie, a Václava Neckáře dorazil i Radoslav Banga z Gipsy.cz, jenž se na albu také podílel.

Lucie Bílá má opravdu na pilno - nedávno měl premiéru muzikál Aida, v němž zpívá princeznu Amneris, teď zas má před sebou turné s kapelou s vánočními koncerty a do toho porotcování v Talentu.

Petr Makovička se synem Lucie Filipem

Čtěte velký rozhovor s Lucií Bílou o novém CD a malíři Modiglianim.

„Madonna si může dovolit jedno turné do roka, ale já musím pracovat pořád… Naštěstí mě to moc baví. A až mě jednou lidi nebudou chtít, tak ztichnu,“ míní Lucie.

Na křest dorazil i Lucčin syn Filip a její partner Petr Makovička, kteří rozdávali úsměvy jeden za druhým a trpělivě čekali, až Lucie rozdá rozhovory novinářům.

Lucie na křtu představila i novou knihu Život je jen náhoda. „Jmenuje se tak proto, že končí fotografiemi z Českého lva, kterého jsem uváděla začátkem března a tu slavnou Ježkovu písničku jsem tam zazpívala. Jinak mám pocit, že nahoře je všechno naplánované – a nic náhoda není,“ míní Lucie. Spíš než o knihu jde o jakési fotoalbum, které zachycuje, co se za uplynulý rok u Lucie Bílé přihodilo a co všechno stihla.

Kmotry CD byli zpěváci Marta Kubišová a Václav Neckář

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepokoušejte se změnit lidi ve své blízkosti. Každý má svůj názor a vy dobrými postoji na život zrovna neoplýváte. Přicházíte opravdu z hloupostmi. Snad si to brzy uvědomíte, jinak si…

Nejčtenější články

Doporučujeme