Bílá: Po derniéře brečeli snad všichni!

12. 6. 2012
Bílá: Po derniéře brečeli snad všichni!
Pro Lucii Bílou (46) to bylo to smutné i veselé zároveň. Po čtyřech letech a tři sta sedmi reprízách skončil v sobotu v Hudebním divadle Karlín muzikál Carmen.

"Byla to moje srdeční role, ale určitě nejen pro mě. Vždyť po skončení posledního představení obrečel tenhle muzikál snad každý z účinkujících, a kdo se držel a třeba se styděl, měl určitě slzy na krajíčku. Takový je ovšem život, něco krásného končí a jiné zase začíná," řekla krátce po poslední oponě dojatá Lucka Korzu.

Vyprodané hlediště nechtělo dlouho pustit herce a zpěváky z jeviště. Tleskalo se snad čtvrt hodiny vestoje. Na derniéru se přišeli podívat i Karel Gott, Iva Hüttnerová a Ondřej Soukup.

"Nechtějte na mně hodnocení, nedělám to rád, nechci nikoho ovlivňovat a ani se necítím být kritikem. Každý ať si udělá obrázek o tom, jaká Carmen byla, sám. Já jsem přišel za kolegy zpěváky na jejich loučení. A nelituji toho," uvedl Karel Gott.

A pak už se v divadelním baru jedlo, pilo, veselilo a došlo i na charitu. Pro děti z dětského domova v Klánovicích byl vydražen za 70 000 korun speciální program k derniéře, k němuž přidala Bílá i křišťálové srdce.

Carmen skončila, ale už 16. července začínají zkoušky na nový muzikálový hit, kterým bude Aida.

ČTĚTE TAKÉ:
Orgasmus: předstírat, nebo nepředstírat?

ČTĚTE TAKÉ:
Laďka Něrgešová: K hubnutí mě přemlouval Renč i můj gynekolog

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S průběhem pracovního týdne jste spokojení, protože se vám vesměs jen dařilo. Hvězdy vám přejí šťastnou ruku i v případě nalezení nového zaměstnání. Pokud jste bez práce, dejte se do…

Nejčtenější články

Doporučujeme