Bílá: Po derniéře brečeli snad všichni!

12. 6. 2012
Bílá: Po derniéře brečeli snad všichni!
Pro Lucii Bílou (46) to bylo to smutné i veselé zároveň. Po čtyřech letech a tři sta sedmi reprízách skončil v sobotu v Hudebním divadle Karlín muzikál Carmen.

"Byla to moje srdeční role, ale určitě nejen pro mě. Vždyť po skončení posledního představení obrečel tenhle muzikál snad každý z účinkujících, a kdo se držel a třeba se styděl, měl určitě slzy na krajíčku. Takový je ovšem život, něco krásného končí a jiné zase začíná," řekla krátce po poslední oponě dojatá Lucka Korzu.

Vyprodané hlediště nechtělo dlouho pustit herce a zpěváky z jeviště. Tleskalo se snad čtvrt hodiny vestoje. Na derniéru se přišeli podívat i Karel Gott, Iva Hüttnerová a Ondřej Soukup.

"Nechtějte na mně hodnocení, nedělám to rád, nechci nikoho ovlivňovat a ani se necítím být kritikem. Každý ať si udělá obrázek o tom, jaká Carmen byla, sám. Já jsem přišel za kolegy zpěváky na jejich loučení. A nelituji toho," uvedl Karel Gott.

A pak už se v divadelním baru jedlo, pilo, veselilo a došlo i na charitu. Pro děti z dětského domova v Klánovicích byl vydražen za 70 000 korun speciální program k derniéře, k němuž přidala Bílá i křišťálové srdce.

Carmen skončila, ale už 16. července začínají zkoušky na nový muzikálový hit, kterým bude Aida.

ČTĚTE TAKÉ:
Orgasmus: předstírat, nebo nepředstírat?

ČTĚTE TAKÉ:
Laďka Něrgešová: K hubnutí mě přemlouval Renč i můj gynekolog

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Se svým životem jste po včerejšku spokojeni. Ve vztahu je sice trochu nedýchatelno, ale nic, co by se nedalo vydržet. Jediným zádrhelem mohou být nevhodné investice, pofidérní půjčky,…

Nejčtenější články

Doporučujeme