Biolog uspával kolegyni a sexuálně zneužíval

14. 8. 2002
Biolog uspával kolegyni a sexuálně zneužíval
Americký biolog Patrick Ryan, který se spolu s kolegyní zabýval výzkumem a léčbou medvědů, byl shledán vinným z několikanásobného znásilnění své spolupracovnice. "Kolega" ji pokaždé uspal prostředkem, kterým se uspávají či zklidňují medvědi během výzkumu či terapie, a pak si s ní vesele užíval. Samozřejmě bez lékařčina vědomí.

Biolog uspával kolegyni a sexuálně zneužíval

Americký biolog Patrick Ryan, který se spolu s kolegyní zabýval výzkumem a léčbou medvědů, byl shledán vinným z několikanásobného znásilnění své spolupracovnice. �Kolega� ji pokaždé uspal prostředkem, kterým se uspávají či zklidňují medvědi během výzkumu či terapie, a pak si s ní vesele užíval. Samozřejmě bez lékařčina vědomí.

Jedenapadesátiletý Ryan byl shledán vinným ve 36 bodech obžaloby, včetně znásilnění a napadení s použitím smrtelně nebezpečné zbraně. Touto zbraní byl preparát Ketamin, užívaný k uspávání medvědů. Zločinný kolega �kořenil� spolupracovnici tímto preparátem jídlo. Jakmile usnula, oddával se s ní milostným hrátkám. Ve své zvrácenosti šel biolog tak daleko, že své orgie s bezvládnou kolegyní dokonce nahrával na videokazetu, což se mu stalo také osudným.

Zneužívaná žena se obrátila na lékaře se stížností na přetrvávající bolesti hlavy, alergii, zvracení a celkovou únavu a odborníci se začali obávat, že se bioložka přiotrávila kysličníkem uhelnatým. Při kontrole pracoviště objevili inkriminované kazety a nad zkaženým biologem konečně spadla klec. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vánoční svátky se blíží mílovými kroky a vy si je letos patřičně užíváte. Je třeba podívat se na všechno ze správného úhlu a jde to samo. A vám se to podařilo. Navíc jste vyrovnaní a…

Nejčtenější články

Doporučujeme