Blanchettová zaplatí za roli svými vlasy

5. 4. 2002
Blanchettová zaplatí za roli svými vlasy
Jedna z nejobsazovanějších hollywoodských hvězd současnosti Cate Blanchettová (32) je známa neskrývanou pýchou na svou krásu. Nikoho nepřekvapilo, když před několika málo dny vypustila do světa zprávu, že přímo nesnáší filmové role, ve kterých vypadá jako upatlaná malá holka nebo bezdomovec.

Blanchettová zaplatí za roli svými vlasy

Jedna z nejobsazovanějších hollywoodských hvězd současnosti Cate Blanchettová (32) je známa neskrývanou pýchou na svou krásu. Nikoho nepřekvapilo, když před několika málo dny vypustila do světa zprávu, že přímo nesnáší filmové role, ve kterých vypadá jako upatlaná malá holka nebo bezdomovec. Takové nabídky je prý schopna zvažovat i celé týdny, než se rozhodne, zda roli přijme či nikoliv.

Herec, který kariéru cíleně buduje na upraveném zevnějšku a dokonalých tvarech těla, by podle Blanchettové takové role raději ani neměl brát. "Rozhodně to nikomu na popularitě nepřidá! Léta se snažíte ukazovat lidem, jak hebkou máte pleň, a pak jedním filmem, ve kterém po hodinách v maskérně budete vypadal vrásčitě, špinavě a o několik let starší, všechno zahodíte. Téměř každý divák si totiž řekne, že vás konečně pustili před kameru bez make-upu a líčidel, i když to mnohdy není pravda," prohlásila Blanchettová, která si na své zdravím zářící pleti zakládá více než na čemkoliv jiném.
Australská hvězda snímku Pán prstenů však popřela samu sebe, když nedávno přijala roli v americkém thrilleru The Gift. "Hraji tu naprosto neatraktivní, nevkusně se oblékající a celkově více než zanedbanou
masovou vražedkyni. Hodně jsem o přijetí této role přemýšlela, ale nakonec zvítězil názor, že jsem přece dobrá herečka a musím umět zahrát všechno. I to, co je mi maximálně proti srsti," prozradila rozpolcená Cate. Kvůli filmu Heaven byla dokonce ochotna vzdát se i svých nádherných lesklých blond vlasů. Udělala tak údajně jen proto, že po natočení snímku dá nadobro vale jakýmkoliv chemickým vlasovým odbarvovačům a bude se honosit vlastní přirozenou barvou.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Okouzlili jste jednoho ze svých kolegů, tajně vás obdivuje. Umíte si s tím poradit jen v případě, že jste zadaní, jinak se vám chvála líbí. Konečně se našla osoba, která vás podporuje.…

Nejčtenější články

Doporučujeme