Blíží se Den matek: Jaká místa jsou nejlepší na dovolenou s maminkou?

26. 4. 2022
Marně si každý rok lámete hlavu přemýšlením, čím potěšit maminku na Den matek? Letos máte možnost ji opravdu překvapit! Jako každá máma určitě nejvíc ocení čas strávený s vámi, a pokud ji vezmete do nějaké zajímavé destinace, určitě si užijete obě. Kde by se vám mohlo líbit?

Barcelona, Španělsko

Příjemné jarní počasí je jako stvořené pro objevování evropských měst. A v Barceloně je jen málokdy špatné počasí. Maminku nadchne místní pestrost a barevnost i slavná a trochu divoká Gaudího architektura, kterou ale můžete vyvážit minimalistickým pavilonem Miese van der Roheho. Na vrcholu Montjuïc, kde je jeden olympijský stadion vedle druhého, se pak můžete společně vydat také do muzea Juana Miróa a zjistit o tomto umělci víc. Za nachozené kilometry přes den se večer odměňte paellou a místním vínem. A další den si můžete třeba půjčit elektrická kola a vyrazit na městskou pláž La Barceloneta.

Jaká jsou nejkrásnější města ve Španělsku? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Zkraje měsíce nepočítejte s tím, že narazíte na pravou lásku. To však neznamená, že byste měli sedět doma za pecí. Ba právě naopak se dejte dohromady, upravte se a vyrazte vstříc…

Nejčtenější články

Doporučujeme