Blíží se Den otců: Čím překvapit a potěšit tatínka? Vybírejte v naší galerii!

13. 6. 2022
Den otců, který se slaví 19. června, je trochu upozaděný květnovým svátkem – Dnem matek. Rozhodně je ale stejně důležitý. I vašeho tátu jistě potěší, že si na něj v tento den vzpomenete. A jaký dárek pro něj bude ten nejlepší?

Něco dobrého

Většina mužů vždy ocení, když dostane něco dobrého na zub. Ať už je to čokoláda, bonboniéra, nebo specialita v podobě luxusního kaviáru, muži rádi ochutnají a také dobrotu rádi zapijí kvalitním pitím. Ať už je to dobré víno, či sklenka rumu, případně kávy, kterou si mohou udělat doma.

Dalším dárkem, který nezklame, může být třeba oblečení. Některé značky se na Den otců přímo specializují, a tak můžete třeba u Marks & Spencer nakoupit trička, pyžama či ponožky s „tatínkovskými“ motivy.

Kde se vzal Den otců a kdy se slaví? Podívejte se na video: 

Za zážitkem třeba do zoo

Jiným tatínkům zase stačí, když si na ně vzpomenete jen s drobností, jako je placatka s věnováním nebo ponožky s nápisem Táta, které seženete v Albi. Nebo co nějaký výlet a pořídit si pak suvenýr na památku. V zoologických zahradách mají nově pamětní listy v podobě krásných bankovek, které ocení nejen sběratelé. 

Pro tatínky, kteří o sebe rádi pečují, je pak ideální pánská kosmetika nebo sady na holení či na péči o plnovous. V oblibě jsou třeba i holicí strojky a zastřihávače vousů. Jaký dárek letos tatínkovi vyberete? Inspirujte se v galerii v úvodu článku. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Buďte více mezi lidmi a seznamujte se s jedinci, kteří vám mohou mnohé nabídnout. Na chvíli se vyhýbejte flirtování, protože byste zaujali osůbky, které se k vám nehodí. Získáte tak více…

Nejčtenější články

Doporučujeme