Organicky vyráběná a nedosiřovaná vína: šumivé víno Bulles de Bonaguil a červené Les Hauts de Bonaguil z odrůdy Gamay, www.lotofwine.cz Foto: Archiv firem

Organicky vyráběná a nedosiřovaná vína: šumivé víno Bulles de Bonaguil a červené Les Hauts de Bonaguil z odrůdy Gamay, www.lotofwine.cz Foto: Archiv firem

Kaviár české značky Pearla Caviar, www.pearlacaviar.cz Foto: Archiv firem
Prémiový rum od Fenix Drinks, www.fenixdrinks.cz Foto: Archiv firem
Dárkové balení věnečků ve dvou velikostech: 32 a 72 kusů (950 a 1950 korun), www.veneckyjanecek.cz Foto: Archiv firem
Čokoládová bonboniéra pro tatínky s whiskey příchutěmi, Marks & Spencer 369 Kč Foto: Archiv firem
30
Fotogalerie

Blíží se Den otců: Čím překvapit a potěšit tatínka? Vybírejte v naší galerii!

Den otců, který se slaví 18. června, je trochu upozaděný květnovým svátkem – Dnem matek. Rozhodně je ale stejně důležitý. I vašeho tátu jistě potěší, že si na něj v tento den vzpomenete. A jaký dárek pro něj bude ten nejlepší?

Něco dobrého

Většina mužů vždy ocení, když dostane něco dobrého na zub. Ať už je to čokoláda, bonboniéra, nebo specialita v podobě luxusního kaviáru, muži rádi ochutnají a také dobrotu rádi zapijí kvalitním pitím. Ať už je to dobré víno, či sklenka rumu, případně kávy, kterou si mohou udělat doma.

Dalším dárkem, který nezklame, může být třeba oblečení. Některé značky se na Den otců přímo specializují, a tak můžete třeba u Marks & Spencer nakoupit trička, pyžama či ponožky s „tatínkovskými“ motivy.

Kde se vzal Den otců a kdy se slaví? Podívejte se na video: 

Za zážitkem třeba do zoo

Jiným tatínkům zase stačí, když si na ně vzpomenete jen s drobností, jako je placatka s věnováním nebo ponožky s nápisem Táta, které seženete v Albi. Nebo co nějaký výlet a pořídit si pak suvenýr na památku. V zoologických zahradách mají nově pamětní listy v podobě krásných bankovek, které ocení nejen sběratelé. 

Pro tatínky, kteří o sebe rádi pečují, je pak ideální pánská kosmetika nebo sady na holení či na péči o plnovous. V oblibě jsou třeba i holicí strojky a zastřihávače vousů. Jaký dárek letos tatínkovi vyberete? Inspirujte se v galerii v úvodu článku. 

Doporučujeme

Články odjinud