Blíží se Den otců: Čím překvapit a potěšit tatínka? Vybírejte v naší galerii!

3 komentáře

Milena
13. června 2022 • 14:24

Bohuzel se s otcem nestykam-ublizil me moc! mam ho ale ve svem srdci i tak a to je asi nejhorsi! Jaka skoda,ze si clovek nemuze rodice vybrat! Kdyz jsem byla mala tak jsem mu kupovala darky ty nejlepsi a nejsrandovnejsi, dokonce jsem mu zachranila zivot...! On me ale tyral a mam z toho nocni mury dodnes! Nikdy mu to neodpustm! :pozor

Věra Diblíková
13. června 2022 • 10:24

Zase nějaký nový svátek? PusŤte tatínka navečer do hospody a nekupujte mu blbiny. Tohle je zase jen mucholapka na peníze, aby ženské kupovaly "dárky", které by si chlap nekoupil ani za nic, nebo ponožky či kravatu, které by si radši vybral sám.

Elynor
13. června 2022 • 12:23

@Věra Diblíková: Zas tak "nový" svátek to není, je to víc než 50 let, co byl vyhlášený. A co to je - "pusťte tatínka do hospody" - váš otec se vás musí dovolovat, když někam jde? On není svéprávný? Podotýkám, že jde o svátek otců. Ne manželů, i když možná tomu svému muži taky říkáte "táto". Jsou takové rodiny, kde se manželé oslovují "mámo" a "táto". Což celkem nechápu.
Můj otec je již přes 10 let na hřbitově, jinak bych mu ráda udělala radost na tento svátek, byť ponožky by to pravděpodobně nebyly. Ale do hospody by byl šel sám, kdykoli by to uznal za vhodné, nikdo by ho nemusel "pouštět". Muže, kteří musí být "puštěni", lituju, bez ohledu na to, jsou-li otci čili nic. Mají asi trudný život.

Doporučujeme

Články odjinud