Blíží se Valentýn: Jaké šperky byste měla chtít od svého partnera?

5. 2. 2019
14. únor je za dveřmi! Slavíte-li svátek zamilovaných, určitě očekáváte od partnera nějaký pěkný dárek. Ideálním překvapením v tento den bývá šperk, proto se můžete inspirovat a případně partnerovi naznačit, po čem toužíte!

Šperky od českých designérů

Pokud toužíte po originálním šperku z českých luhů a hájů a víte, že váš partner je ochotný za dar pro vás dát větší obnos, zaměřte se na šperky od českých designérů Antipearle nebo Kat.Jewelry. Ceny vás možná zpočátku zarazí, šperk vám ale vydrží na celý život a máte jistotu, že jde o originální ruční práci talentovaných českých šperkařů. Krásné kousky najdete i pod značkou Klenota.

Šperkem mohou být také hodinky, čímž zabijete dvě mouchy jednou ranou, protože takový dárek je nejen krásný, ale i praktický. Zkuste vybírat u značek Komono nebo Storm, určitě najdete kousek, který vás uspokojí!

V případě, že jste skromnější a potěší vás i méně nákladný dárek, mohly by se vám líbit zdobné brože ve tvaru jelenů. Značka Deers jich má nepřeberné množství, takže nebudete vědět, kterého si vybrat dřív!

Inspiraci najdete v naší galerii.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nyní si troufáte na velké výzvy a nic pro vás není nedosažitelné. Nemusíte se bát výraznějších zmatků, ale stejně buďte nohama pevně na zemi. Člověk nikdy neví, co se může stát. Myslete na…

Nejčtenější články

Doporučujeme