Bloom, Gosling i Sandler: Slavní herci, které teď můžete potkat v Čechách

17. 6. 2021
S pomalu ustupující koronavirovou pandemií se život začíná vracet do normálu, i co se týče uměleckých aktivit. Do České republiky se opět vrací velké americké produkce, které již v minulosti vyhledávaly naši zemi pro její krásné lokace. S nimi přijíždějí i slavní herci a herečky zvučných jmen. Koho u nás letos můžete potkat?

Orlando Bloom

Sympatický herec Orlando Bloom, jehož kouzlu podléhají tisíce žen na celém světě, se znovu vrátil do České republiky. Už před časem zde žil téměř rok, když natáčel první řadu seriálu Carnival Raw, který vznikal v ulicích Prahy i v Prachovských skalách v Českém ráji. Kdo měl štěstí, mohl krásného Orlanda občas potkat v pražských barech jako Public Interest nebo Blue Light, případně na romantické večeři s jeho partnerkou Katy Perry. Ta mezitím porodila jejich první dítě, takže je dost možné, že tentokrát na Orlanda narazíte, až bude tlačit kočárek.

Co dělá Orlando Bloom v Praze? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek je nejšťastnějším dnem celého července. I když neoplýváte báječnou kondicí a ledacos se pokazí, zachováváte si skvělou náladu. Nejlépe je vám v rodinném kruhu, s novou láskou či…