Orlando Bloom se do Čech vrátil už podruhé Foto: Profimedia

Orlando Bloom se do Čech vrátil už podruhé Foto: Profimedia

Točí zde další seérii seriálu Carnival Raw Foto: Profimedia
Orlando Bloom s partnerkou Kate Perry Foto: Profimedia
Orlando Bloom na procházce se synem v Praze Foto: Profimedia
Orlando Bloom na hokeji v Kladně Foto: Profimedia
23
Fotogalerie

Bloom, Gosling i Sandler: Slavní herci, které teď můžete potkat v Čechách

S pomalu ustupující koronavirovou pandemií se život začíná vracet do normálu, i co se týče uměleckých aktivit. Do České republiky se opět vrací velké americké produkce, které již v minulosti vyhledávaly naši zemi pro její krásné lokace. S nimi přijíždějí i slavní herci a herečky zvučných jmen. Koho u nás letos můžete potkat?

Orlando Bloom

Sympatický herec Orlando Bloom, jehož kouzlu podléhají tisíce žen na celém světě, se znovu vrátil do České republiky. Už před časem zde žil téměř rok, když natáčel první řadu seriálu Carnival Raw, který vznikal v ulicích Prahy i v Prachovských skalách v Českém ráji. Kdo měl štěstí, mohl krásného Orlanda občas potkat v pražských barech jako Public Interest nebo Blue Light, případně na romantické večeři s jeho partnerkou Katy Perry. Ta mezitím porodila jejich první dítě, takže je dost možné, že tentokrát na Orlanda narazíte, až bude tlačit kočárek.

Co dělá Orlando Bloom v Praze? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

Adam Sandler

Adam Sandler býval dřív hvězdou amerických romantických komedií, jako byl například snímek 50x a stále poprvé, s věkem dospěl do tatínkovských rolí, což předvedl třeba ve dvoudílné komedii Machři. V Čechách momentálně točí celovečerní film pro Netflix, který vzniká podle české knižní předlohy Kosmonaut z Čech. Dle informací od členů natáčecího štábu je hollywoodská hvězda naprostý pohodář, který si na natáčení nosí kytaru a baví všechny kolem.

Pokračování 3 / 5

Rosamund Pike

I něžné hollywoodské pohlaví má v Čechách své zastoupení. Již delší dobu zde pobývá krásná Rosamund Pike, kterou můžete znát jako Bond girl z bondovky Dnes neumírej, z thrilleru Zmizelá nebo nejnověji z filmu Jako v bavlnce, kde za hlavní roli získala Zlatý globus. Blonďatá herečka se za rok v Čechách v Praze etablovala natolik, že je schopná se česky dorozumět v obchodech a dokonce se naučila i zrádné a pro cizince nenáviděné „ř“!

Pokračování 4 / 5

Ryan Gosling

Sexy herec Ryan Gosling patří mezi mezinárodní ženské i dívčí idoly již spoustu let. Také se vám občas zjeví ve snech a setkání s ním je pro vás nesplnitelnou touhou? Pak vězte, že nyní může být všechno jinak. Ryan Gosling totiž bude v červenci natáčet v Praze! Za jeho přítomnost opět může Netflix, protože právě v jeho doposud nejdražším projektu s názvem The Grey Man si Gosling zahraje. V thrilleru z prostředí CIA se po jeho boku dokonce objeví další hollywoodský oblíbenec Chris Evans.

Pokračování 5 / 5

Cara Delevingne

Také jedna z nejžádanějších modelek a hereček současnosti Cara Delevingne momentálně okupuje Prahu. Stejně jako Orlanda Blooma i ji sem přitáhla role v seriálu Carnival Raw. Do Prahy se podle svých slov vyloženě zamilovala. „Naprosto zbožňuji Prahu! Nepamatuji si, ve kterém kostele jsem byla, ale hodně chodím po památkách a zbožňuji město, ačkoli jazyk je trochu těžký,“ přiznala v rozhovoru pro Refresher. Užít si umí i volný čas, a tak ji můžete potkat třeba na šlapadlech na Vltavě.

Doporučujeme

Články odjinud