Bobošíková moderátorkou na Nově

31. 8. 2001
Bobošíková moderátorkou na Nově
Moderátorku pořadu Sedmička Jitku Obzinovou vystřídá 9.září kontroverzní Jana Bobošíková.

Bobošíková moderátorkou na Nově

Moderátorku pořadu Sedmička Jitku Obzinovou vystřídKlepněte pro větší obrázek á 9.září kontroverzní Jana Bobošíková. Ta proslula především tvrdým bojem se vzbouřenci v České televizi. Je známá svou náklonností k Václavu Klausovi, jemuž dělala poradkyni.
Sama o sobě sebevědomě říká: "Nova ví, že jsem asertivní a že nenechám své respondenty tak snadno utéct od otázky". Ještě sebevědoměji působí článek na zpravodajském serveru Interview21, jehož ředitelem je manžel Bobošíkové a ona je jednou z redaktorek. Na serveru se píše: "Zkušená novinářka a špičková moderátorka Jana Bobošíková vystřídá od neděle 9. září v křesle "novácké" Sedmičky Jitku Obzinovou. Rozhodlo o tom vedení TV Nova ve snaze dále posílit prestiž tohoto vysoce sledovaného a televizními diváky pečlivě vnímaného pořadu.".
Kvůli moderování Sedmičky stáhla Bobošíková svou kandidaturu na ředitelku ČT. Na Internetu lze nalézt i zajímavý www/bobosikova/" target="_blank">dokument nazvaný "Tak takhle jsem se chovala za normalizace!!!!".

Sledovanost pořadu se zajisté zvedne, neboň mnoho z nás se na něj podívá z pouhé zvědavosti. A sledovanost je pro Novu nejdůležitější.
Jedním z prvních hostů bude Petr Pithart a Vladimír Špidla. Koncepce pořadu pravděpodobně zůstane stejná. (Škoda jen, že již asi neuvidíme z krize v ČT oblíbenou Dušici Zímovou.)

Jitka Obzinová se již těší na nový pořad Style Life. Na podobný pořad prý čekala pět let.

autor: Helena
zdroj: Super, Interview21

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Start do nového pracovního týdne nebude mít jedinou chybičku, protože jste plni optimismu. Okolí těšíte úsměvem na tváři, což je velmi pozitivní pro pracovní a milostnou sféru. Nadřízený…

Nejčtenější články

Doporučujeme