Bojím se, že ztratím syna

23. 11. 2001
Bojím se, že ztratím syna
Milé čtenářky, mám dvaadvacetiletého syna, kterého velice miluji. Vždy jsme si spolu velice dobře rozuměli, ale jen do doby, než se seznámil se svojí dívkou.

Bojím se, že ztratím syna

Milé čtenářky,
mám dvaadvacetiletého syna, kterého velice miluji. Vždy jsme si spolu velice dobře rozuměli, ale jen do doby, než se seznámil se svojí dívkou. Nechci raději uvádět její jméno. I když jsem s jeho volbou nebyla příliš nadšená, snažila jsem se jeho rozhodnutí respektovat. Jeho přítelkyně, která neměla příliš štěstí na rodinné zázemí ( její matka střídala partnery doslova jako ponožky), se k nám po čase v podstatě nastěhovala, aniž by se nás syn zeptal, jestli s tím jako jeho rodiče vůbec souhlasíme. Od té doby se naše vztahy naprosto změnily. Syn s námi téměř nekomunikuje, když jsme mu připomněli, že by jeho přítelkyně měla přispívat na domácnost, doslova se nás utrhl. Ona se k nám chová jako bychom byli vzduch, ale jídlo, které uvařím, si dá vždycky, to je pro ní samozřejmost. Manžel chce, abychom dali synovi ultimátum, buď se k nám začne on i jeho milá chovat slušně, budou přispívat penězi i pomocnou rukou nebo se budou muset odstěhovat. Toho se po pravdě dost bojím, mám strach, že by mohl odejít a už by k nám cestu zpět nemusel najít. Nechci ho k ničemu tlačit, ale pravda je, že současná situace je u nás neúnosná. Poraďte mi, co mohu udělat, abych syna neztratila a přitom vše vyřešila ke spokojenosti nás všech. Lze to vůbec?

Děkuji.
Čtenářka Lýdie

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Do konce týdne jste pracovně na koni, proto se nedivte, že se nacházíte v okruhu zájmů kolegů i nadřízeného. Svůj úspěch dokážete hezky ukočírovat, a proto nehrozí závist a podobná zla.…

Nejčtenější články

Doporučujeme