Bojíte se hormonů ?

12. 1. 2001
Na našem trhu se objevil přípravek Sarapis, který je účinným pomocníkem při odstraňování klimakterických potíží. Jeho velkou výhodou je přírodní složení beze stopy hormonů.

Bojíte se hormonů ?

Na našem trhu se objevil přípravek Sarapis, který je účinným pomocníkem při odstraňování klimakterických potíží. Jeho velkou výhodou je přírodní složení beze stopy hormonů, které jsou v podobných lécích obvyklé. Klimakterium obvykle přichází mezi 45 až 50 rokem, výjimečně již v 36 roce. Toto období u nás prožívá  přibližně 1.8 milionu žen.
Často se objevují bolesti hlavy, poruchy soustředěnosti, nespavost atd. Přípravek pomáhá odstranit tyto potíže, navíc působí jako prevence proti osteoporóze.
Přípravek nemá vedlejší účinky a to především díky svému složení. Obsahuje mateří kašičku, která je bohatá na vitaminy B, A, D, E, enzymy a 18 různých aminokyselin. Přípravek dále obsahuje koenzym Q10, beta karoten, vitamin C, selen, železo, sójový olej, želatinu a lecitin.

Cena výrobku se pohybuje kolem 240,- Kč za 30 kapslí.

Autor: Markéta

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nutno říci, že leden není vaším ideálním měsícem. Nějak se nemůžete ve všem zorientovat a děláte chyby v práci i seznamování. Částečně je to tím, že si berete každou maličkost osobně a…

Nejčtenější články

Doporučujeme