„BOJUJ KARLE, JSME S TEBOU.“ Vzkázal Jaromír Jágr nemocnému Gottovi

6. 11. 2015
Mistrovi! Poslal Jaromír Jágr zprávu přes Facebook Karlu Gottovi a připojil svou fotografii se vzkazem napsaném na kusu bílého kartonu: „Bojuj, Karle, jsme s Tebou. Florida Panthers."

Včera se na Facebooku Karla Gota objevil vzkaz, kde Jaromír Jágr vyjadřuje podporu nemocnému zpěvákovi nejen za sebe, ale i za celý svůj hokejový tým. Na fotografii drží Jágr v ruce karton, na kterém je napsaný vzkaz černou fixou. Na pozadí je vidět Jágrův hokejový dres.

Klepněte pro větší obrázek

Není to poprvé, co si slavný hokejista a Zlatý slavík dali najevo solidaritu na sociálních sítí. V květnu při příležitosti světového šampionátu poslal Karel Gott přes Facebook vzkaz Jaromíru Jágrovi. Označil ho za Mistra Mistrů a přiložil svou fotografii v dresu českého národního týmu.

Jaromíru Jágrovi nejdou lidské osudy lhostejné. Sám je hluboce věřící člověk, je velmi aktivní v charitě a právě přes své facebookové stránky si píše s řadou fanoušků, kteří se k němu obracejí s žádostí o radu či prosbou o podporu v nemoci či jiné obtížné životní situaci.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Uchvátili jste nejen šéfa, ale také kolegy. Tak pohodovou spolupráci jste už dlouho nezažili. Přikloňte se k těm nejlepším výsledkům, jinak budete na sebe naštvaní. I když jedete na plné…

Nejčtenější články

Doporučujeme