Bolek Polívka: Oholil se, aby mohl svádět ženy!

11. 2. 2011
Bolek Polívka: Oholil se, aby mohl svádět ženy!
Herec Bolek Polívka (61) si konečně oholil zarostlou tvář, upravil vlasy a výrazně omládl. Nikoliv kvůli ženám, ale pro roli v novém filmu Jiřího Vejdělka (38) Muži v naději.

"Kvůli roli jsem se musel nechat oholit. Hraji totiž roztomilého proutníka i poněkud vyžilého kocoura," prozradil dvojnásobný držitel Českého lva, který v roli postaršího seladona Rudolfa v Mužích v naději balí mladé holky a tvrdí, že základem šťastného manželství je nevěra.

"Já neustále žiji v naději, ale žádné další miminko nečekám," zasmál se otec šesti dětí od tří do pětatřiceti let, které má ze tří vztahů. "Zatím tedy nevím, že by nějaké další bylo na cestě," dodal vzápětí.

Bolek, nejznámější český klaun, je předsedou odborné poroty Mezinárodního festivalu cirkusového umění Cirkus Cirkus Festival. Od šestnáctého do dvacátého února ve stanu na pražském Hagiboru bude hodnotit nejlepší světové cirkusové umělce.

"Cirkus miluji, manéž mi svědčí a jsem rád, že budu u toho," těší se Bolek.

ČTĚTE TAKÉ:
Iva Kubelková: Proč skrývá svého partnera?!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Připravte se na to, že budete konfrontováni s protichůdnými vlivy ve vaší profesní oblasti. Nejprve budete čelit nedorozumění a neúspěšným jednáním a posléze začnete těžit z výborné…

Nejčtenější články

Články odjinud